Telefony Galaxy S7 a S7 Edge dostanou rovnou Android Nougat 7.1.1

Telefon Samsung Galaxy S7 Nougat

Je to již několik měsíců, co vyšel Android 7.0 pro Nexus telefony. S Pixel telefony přišel Android 7.1 a před několika dny se pak objevil Android 7.1.1. Samsung nyní řekl, že jako aktualizace pro Galaxy S7 a S7 Edge přijde rovnou Android Nougat 7.1.1.

Android Nougat 7.1.1 přijde rovnou pro Galaxy telefony

Beta verze “nugátu” pro Galaxy S7 a S7 Edge již běží delší dobu. Jeden z uživatelů, který aktualizaci testuje, se zeptal Samsungu, jestli přijde rovnou ve verzi 7.1.1. Ten potvrdil, že Nougat přijde rovnou v poslední možné verzi 7.1.1.

Android Nougat 7.1.1

Android ve verzi 7.1.1 je menší aktualizace, která obsahuje například novou sadu emotikon, schopnost posílat GIF obrázky ve vybraných aplikacích rovnou z klávesnice. Dále přidá zkratky aplikací přímo na domovskou obrazovku, kdy se dlouhým stiskem ikony zobrazí další akce.

Zatím se ale neprozradilo, kdy přesně Nougat pro Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge vyjde. Očekává se spíše, že aktualizace vyjde až na začátku příštího roku. Malou útěchou alespoň může být to, že přijde v poslední verzi.

Kdy odhadujete, že Nougat pro Samsung telefony vyjde?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)