Android na iPhonu? Skoro realita díky tomuto ochrannému krytu

iphone-android-dakele-3-752×493

Říkáte si, že vidět v chodu operační systém Android na konkurenční platformě s nakousnutým jablkem ve znaku lze pouze ve sci-fi filmech? Pak byste se pletli, neboť internetem se šíří obrázky, na nichž je k vidění speciální kryt. Do něj lze iPhone umístit a následně na něm spustit právě speciální verzi operačního systému Android Marshmallow. Jak je vlastně možné rozpohybovat Android na iPhonu pomocí krytu?

Android na iPhonu

Samotný kryt disponuje hardwarem, který má stejnou architekturu, jenž se chlubí běžně dostupné telefony běžící pod taktovkou zeleného robota. Do krytu poté postačí iPhone vložit a připojit jej pomocí Lightning konektoru. Tím spustíme napájení výše zmíněného hardwaru a na displeji tak iOS vystřídá Android. Zjednodušeně tak můžeme říci, že se jedná o miniaturní počítač využívající iPhone jako displej.

Video ukazující Android na iPhonu v akci

Finally, Android on the iPhone

Finally, Android on the iPhone

O zajímavé provedení se postaral Nick Lee z developerského studia Tendigi – a nejedná se u něj o první pokus s podobnou alternací systémů. Stojí totiž i za virálním počinem Windowsu 95 fungujícím na Apple Watch. Pokud však opravdu toužíte po funkčním telefonu s Androidem ve vzhledu Applu, sáhněte raději po těchto modelech

Zdroj: phandroid.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)