Android v těle iPhonu? V Číně to vymysleli

Dakele-3-6

iPhone 6 je bezesporu prodejní hit, který nosí v kapse miliony lidí po celém světě. I odpůrci jablečné firmy pravděpodobně budou souhlasit, že jeho design a zpracování není úplně k zahození. Hodně našich čtenářů však odrazuje systém iOS. Co kdyby se ale dal design iPhonu dohromady s Androidem? Oficiálně se to asi nikdy nestane, ale v Číně si s autorskými právy těžkou hlavu nedělají a tak spatřila světlo světa věrná kopie iPhonu běžící na Androidu.

Dakele-3-11

Nese název Dakele 3 a místo iOS 8 obsahuje Android 4.4 KitKat. O provoz se stará osmijádrový procesor MediaTek MT6572 a 3 GB RAM. Fotoaparát nabídne rozlišní 13 MPx.

Dakele-3-9

Jak jsme zmínili, kopie je naprosto věrná. Dakele 3 má i charakteristickou “vystrčenou” čočku fotoaparátu, přesně jako je tomu u iPhone 6. Do našich končin takřka jistě nezavítá, ale kdybyste do Číny měli náhodou cestu, alespoň vás tento hybrid nezaskočí.

Dakele-3-7

hlasovat tlacitko

Zdroj: PhoneArena

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)