Herní předplatné GameClub míří na Android. Nabídne desítky titulů

GameClub Android

V Obchodě Play přibyla jedním tahem velká skupina kvalitních mobilních her. Na platformu Android totiž zamířila služba GameClub, která v rámci jednoho předplatného nabízí hry, které jsou za běžných okolností dostupné v placené verzi i samostatně. Služba funguje od loňského roku a doposud byla dostupná jen na iOS. Teď se jí dočkají i Android uživatelé. Nenabízí “áčkové” tituly, ale placený přístup slibuje kvalitní obsah, za který se peníze vyplatí utratit. Služba nabízí měsíční předplatné za 139 Kč a na jeden účet se může připojovat až dvanáct lidí.

V současnosti má GameClub pro iOS přes 80 her, pro Android zatím jen 40. Postupně ale přibývají další. Pokud patříte mezi hráče, kteří si rádi užijí hraní bez reklam, tato služba vám může usnadnit přístup k jejich prémiovým verzím. Při vstupu do služby je nicméně možné odmítnout i placenou variantu a vyzkoušet ji i s reklamami. Jestli se rozhodnete předplatné využít, první měsíc je zdarma. No a pokud máte náhodou účet v GameClub i pro iOS, je pochopitelně přenositelný. Tím se služba stává vůbec první, která předplatné prémiových her nabízí na obou platformách.

GameClub - a new way to play!
GameClub - a new way to play!

Jak často platíte prémiové verze her?

Zdroj: acommunity

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)