TOPlist

Stahujte! Populární Android Auto aplikace pro předpověď počasí dostává velkou aktualizaci

Android Auto
  • Aplikace Weather & Radar se dočkala v Android Auto několika novinek
  • Kromě nových funkcí bylo pozměněno uživatelské rozhraní
  • Appka nově podporuje i režim více obrazovek

Od zpřístupnění infotainmentu Android Auto pro aplikace s počasím uplynula už nějaká doba, populární Weather & Radar je k dispozici už téměř rok a nyní dostává fajn vylepšení, která ocení nejeden řidič.

Weather & Radar byla mimochodem vůbec první aplikací pro počasí, která na Android Auto fungovala a nová verze disponuje několika novinkami, ať už se bavíme o interaktivních radarech, upozornění na počasí během jízdy, funkci „WindRadar“ poskytující informace o povětrnostních podmínkách či „Temperatureradar“, která zase umožňuje zobrazovat aktuální teplotu. Lehce pozměněné je rovněž uživatelské rozhraní.

Get it now: Weather & Radar for Android Auto | First weather app for your car

Get it now: Weather & Radar for Android Auto | First weather app for your car

Funkce můžete navíc na jedno klepnutí zapnout/vypnout v horní části displeje a přesně si tak zvolit, o čem chcete být po dobu jízdy informováni. Novinkou je také režim rozdělené obrazovky, aplikaci tak můžete mít otevřenou třeba vedle Map Google či Waze. Stejné novinky vývojáři z WetterOnline GmbH zpřístupnili i pro systém Android Automotive, kterým disponuje třeba i nejnovější generace Porsche Macan.

Weather & Radar - Storm radar
Weather & Radar - Storm radar

Jestliže Android Auto používáte a Weather & Radar jste nikdy nezkusili, jeho nejnovější verzi lze rozhodně doporučit. Žádnou lepší předpověď v tuto chvíli do svého auta nedostanete.

Jak se vám líbí aplikace Weather & Radar?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)