Populární aplikace Počasí & Radar míří do Android Auto. K dispozici je zdarma

android auto počasí radar aplikace

Vývojáři populární aplikace Počasí & Radar přináší novou verzi pro Android Auto. Ta vám zobrazí aktuální stav počasí živě na displeji vašeho vozu. Množství nehod na silnících je dáno právě počasím a díky tomu, že budete mít vše hezky před sebou můžete lépe přizpůsobit jízdu počasí a povětrnostním podmínkám.

“Náš meteoradar vám přímo na displeji vozidla zobrazí pro vás relevantní počasí, například déšť, mrznoucí déšť nebo sněžení. Každodenní řízení, cesta do práce nebo na dovolenou bude proto mnohem klidnější, protože vás žádné počasí nepřekvapí,” vysvětluje Šárka Grondžel, produktová manažerka aplikace Počasí & Radar.

Počasí & Radar: déšť a bouřky
Počasí & Radar: déšť a bouřky

How to: Weather & Radar for Android Auto

How to: Weather & Radar for Android Auto

Možnost zobrazit si informace o počasí v reálném čase dle ní přispívá k celkové bezpečnosti jízdy. Mimochodem se na něm nezobrazují žádné animace, aby nerozptyloval řidiče během jízdy. Ke spuštění vám stačí verze zdarma, která je k dostání na Google Play a samozřejmě také vozidlo s podporou Android Auto.

Jakou aplikace používáte na předpověď počasí vy?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)