TOPlist

Android Auto na telefonech i v Androidu 10. Google vypustil novou aplikaci

android auto phone screen android 10

Android Auto zaznamenalo v posledních měsících celkem zásadní posun. Na Google konferenci I / O společnost oznámila Google Assistant Driving Mode, který měl nahradit telefonní rozhraní aplikace Android Auto a tak se také stalo. V Androidu 10 již nenalezneme samostatnou aplikaci. Služba je totiž implementována přímo v systému.

Google Assistant’s driving mode

Google Assistant's driving mode

Google se tak uchýlil k podobnému řešení, jako Apple. Ten nikdy žádnou aplikaci přímo pro Apple CarPlay nepodporoval a služba fungovala pouze po připojení k automobilu. Nyní se však zdá, že americký gigant od takto drastického kroku ustoupil a začal v Obchodu Play nabízet aplikaci AndroidAuto for phone screens, která vrátí tuto populární službu na obrazovky telefonů.

Aplikace je dostupná již nyní v Obchodu Play, ovšem Česká republika bohužel není na seznamu podporovaných zemí. Pokud byste přesto měli zájem AndroidAuto for phone screens stáhnout, můžete tak učinit skrz APKMirror.

Používáte Android Auto?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)