TOPlist

Nejnovější Android aplikace z Google Play #117: účinný budík, Bazoš, Kickstarter a další

android aplikace 117

V dnešním díle nejnovějších aplikací na vás jako první čeká parádní prohlížeč inzerátů známého serveru Bazoš. Následuje budík Mimicker Alarm, jehož netradiční budící metody musí fungovat zkrátka na každého. Třetím tipem je aplikace největšího crowdfundingového serveru KickStarter a na závěr si představíme aplikaci Met Office Weather, díky které budete vědět, jaké počasí vás v příštích dnech čeká. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play 117.

Bazar prohlížeč

Pokud jste již někdy v minulosti kupovali něco z druhé ruky, jistě jste narazili na server Bazar, kde se koncentruje většina inzerátů českého internetu. Na Bazaru lze zakoupit prakticky cokoliv, a to od mobilních telefonů, aut, až po zvířata či domy. Vývojář „ursus“ vytvořil aplikaci, která zprostředkuje snadnou konzumaci obsahu serveru Bazoš na vašem mobilním telefonu. Mobilní aplikace přitom nabízí prakticky všechny vyhledávací funkce jako ta v běžném prohlížeči. Při vyhledávání inzerátů lze použít více filtrů, jako například cenové rozpětí, zadání lokality či PSČ (+ kilometry od specifikovaného místa). Když už se vám nějaký z inzerátů zalíbí, můžete snadno listovat jeho fotografiemi a poté nabízejícímu přímo z aplikace zavolat, napsat e-mail či SMS. Všechny nalezené inzeráty lze navíc ukládat do záložek a vracet se k nim později. A ještě přidáváme oficiální apku pro Bazoš.

Offero - your online bazaar
Offero - your online bazaar

Mimicker Alarm

Aplikace Mimicker Alarm je legrační budík naprogramovaný společností Microsoft. Budíků je v Google Play nespočet, tento ovšem nabídne několik zajímavých funkcí, díky kterým je ranní vstávání mnohem účinnější. Jedná se o trojici speciálních nastavení, které lze u vašeho budíku aktivovat. Prvním nastavením je pořízení selfie fotografie na přání. Budík tedy začne zvonit a vyzve vás k tomu, abyste pořídili fotku předním fotoaparátem, na níž se budete usmívat. Dokud to neuděláte, budík nepřestane vyzvánět. Dalším způsobem, jakým vás budík může přinutit vstát z postele, je vyfocení konkrétní barvy či vyslovení složitého jazykolamu. Aplikace sice pro ČR zatím není dostupná, je však možné ji stáhnout z tohoto odkazu.

Mimicker Alarm
Mimicker Alarm

Kickstarter

Jeden z nejznámějších crowdfundingových serverů KickStarter má konečně svoji vlastní aplikaci (už bylo na čase :)). Skrze ni lze procházet všechny probíhající projekty a rovněž přispívat jejich autorům. U projektů, které jste finančně podpořili, vás bude aplikace upozorňovat na nové aktualizace. Když se do aplikace přihlásíte, máte možnost vidět projekty, jenž podpořili vaši přátelé. V aplikaci samozřejmě nechybí procházení jednotlivých kategorií projektů, jako například umění, hry, technologie a další.

Kickstarter
Kickstarter

Met Office Weather

Met Office Weather je další z aplikací poskytující přehled o aktuálním a budoucím stavu počasí. V aplikaci lze zvolit několik lokací, jejichž počasí se bude zobrazovat na hlavním streamu příspěvků. Rozkliknutím konkrétní lokace se dostanete do podrobnějších statistik, kde se můžete dozvědět, jaká bude v následujících 6 dnech teplota, UV index, tlak či vlhkost. Aplikace nabízí velmi jednoduché a pochopitelné uživatelské rozhraní, díky čemuž pro vás bude zjištění aktuálního stavu počasí vždy hračkou.

Met Office Weather Forecast
Met Office Weather Forecast

Nejnovější Android aplikace z Google Play

 

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)