Nejnovější Android aplikace z Google Play #73 – Armageddon, měření rychlosti nabíjení a další

73 hlavni

Jaké Android aplikace si v dnešním díle představíme? Jako první to bude skvělá živá tapeta Armageddon, která nabízí pohled na meteoritický roj směřující k zemi. Následovat bude nová Android aplikace pro testování výkonu vašeho zařízení – 3DMark Sling Shot Benchmark. Třetím tipem je chatovací klient Telegram+, nabízející spoustu přizpůsobitelných prvků a na závěr si můžete změřit, která z vašich nabíječek nabíjí nejrychleji v Ampere. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play 73.

Armageddon

Do Google Play zavítala další živá tapeta známého vývojáře maxelus.net. Tentokrát v ní budeme čelit blížící se apokalypse v podobě meteoritů letících přímo k Zemi. Tato živá tapeta nabídne velmi propracované grafické zpracování a rovněž také spoustu nastavitelných prvků. Při vašem výběru grafické podoby tapety si můžete buďto vybrat z několika předdefinovaných scén, nebo si tapetu upravit dle libosti. Nastavit lze např. podobu planety, ke které meteority směřují. Měnit ovšem můžete i pozadí (galaxie), typ meteoritů, podporu gyroskopu pro otáčení tapety apod. Nastavení také obsahuje aktivaci náhodných změn, díky které se mění podoba tapety zcela automaticky, a to v určitých časových intervalech.

Armageddon
Armageddon

3DMark Sling Shot Benchmark

Je benchmark, který otestuje výkon vašeho telefonu/tabletu na propracované 3D animaci. Váš výsledek si můžete porovnat s ostatními zařízeními známých výrobců. Výsledné hodnocení se skládá z několika dílčích částí. Ty zahrnují především výkon grafického jádra a procesoru. Benchmark využívá standardů OpenGL ES 3.1 a 3.0. Pokud vás tedy zajímá, jak si vaše zařízení v rámci nejvýkonnějších konkurentů stojí, neváhejte si nový 3DMark stáhnout. Je zdarma a bez reklam. Neradi bychom se chlubili, ale redakční tablet NVIDIA Shield dosáhl nejlepšího výsledku všech testovaných zařízení- 2256 bodů. A jaké je vaše skóre? :)

f3ad90770c457bfd1c5399983610a371?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Telegram+

Určitě si moc dobře vzpomínáte na nedávný zátah WhatsAppu proti uživatelům používajících klienty třetích stran. V krátkosti jde o to, že uživatelé, kteří chtěli používat WhatsApp s vylepšenými funkcemi (v podobě aplikací třetích stran) dostali od WhatsAppu permanentní zákaz k této službě. Pokud mezi zabanované uživatele náhodou patříte, a přesto byste si rádi nainstalovali podobného chatovacího klienta, Telegram+ by pro vás mohl představovat ideální volbu. V aplikaci Telegram+ můžete komunikovat se svými přáteli či skupinami lidí skrze velmi jednoduché a přehledné uživatelské rozhraní. Aplikace využívá API z původního Telegramu. Telegram+ nabízí spoustu prvků přizpůsobitelnosti, jako například změny barev hlavní obrazovky, chatovacího okna či okna vašich kontaktů.

Plus Messenger
Plus Messenger

Ampere

Chcete si ověřit, která z vašich nabíječek/USB kabelů nabíjí nejrychleji? Pak neváhejte vyzkoušet aplikaci Ampere. Ta dokáže změřit množství elektrické energie vstupující do vašeho zařízení. Měření sice není 100% přesné, mělo by ovšem správně určit, která z vašich nabíječek je pro vašeho Android miláčka lepší než ty ostatní. Sám autor aplikace v jejím popisku na Google Play uvádí, že ne všechny telefony/tablety jsou touto aplikací podporovány. Některým zařízením totiž schází příslušný čip k těmto účelům. Za vyzkoušení ovšem nic nedáte, aplikaci si můžete stáhnout zdarma. Po jejím spuštění stačí do telefonu/tabletu připojit “šťávu” a chvíli vydržet, než se zobrazí výstupní data měření.

Ampere
Ampere

Nejnovější Android aplikace z Google Play

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)