Nejnovější Android aplikace z Google Play #70 – Pohlednice online, DJ, Prezi a další

android aplikace 70 hlavni

V dnešním díle seriálu o nových aplikacích si jako první představíme novou aplikaci České pošty, díky které můžete ve vašem telefonu vytvořit pohlednici a následně ji zaslat ČP ke zpracování a rozeslání. Následuje známá DJ aplikace djay Free. Třetím tipem je Prezi pro sdílení a prohlížení poutavých prezentací vytvořených přes stejnojmennou PC aplikaci. Na závěr jsme pro vás vybrali aplikaci pro automatický výpočet matematických rovnic – PhotoMath. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play.

PohledniceOnline

S touto novou aplikací České pošty můžete vytvářet pohlednice prostřednictvím vašeho mobilního telefonu či tabletu. Česká pošta po zaplacení objednávky pohlednici následující den vytiskne a zašle do schránky adresáta. Samotná aplikace je velmi intuitivní a velmi dobře se s ní pracuje. Na pohlednici můžete využít obrázky z vaší galerie, které můžete následně upravit. Kromě oříznutí se nabízí nejrůznější efekty, filtry, samolepky apod. Cena za zaslání pohlednice v rámci ČR se pohybuje v rozmezí od 23 Kč – 25 Kč (podle vybraného formátu). Aplikaci jsme samozřejmě zkoušeli, platba proběhla v pořádku a nyní už pouze čekáme, až se objeví ve schránce. Pokud vše proběhne bez problémů, což předpokládáme, musíme tuto službu velmi pochválit.

Pohlednice Online
Pohlednice Online

djay Free

Mixování hudby je pro mě španělská vesnice, proto musíte brát následující řádky s rezervou :). Aplikace djay Free patří mezi nejprodávanější DJ aplikace. Nyní se po dlouhé době objevila i na Android a vy tak můžete váš telefon/tablet proměnit v mixážní pult. Do djay Free lze natáhnout hudbu ze Spotify nebo hudební galerie vašeho zařízení. Při mixování hudby můžete využít široké spektrum prvků, prostřednictvím kterých si upravíte výstup dle libosti. Aplikace obsahuje ekvalizéry a nejrůznější hudební efekty.

Prezi

Populární aplikace pro tvorbu poutavých prezentací Prezi se dostala i na operační systém Android. Prezentace vytvořené touto aplikací dokážou zastínit nudné Powerpoint prezentace, na které je většina z nás zvyklá. Prezi pro Android umožňuje procházet své prezentace vytvořené na PC (editovat bohužel ne). Stejně tak si můžete prohlédnout prezentace ostatních Prezi uživatelů, protože ve free verzi jsou všechny vytvořené prezentace veřejné. Zakoupením plné verze lze vaše prezentace nastavit jako soukromé. Výsledné prezentace jsou tak kreativní, jako je jejich tvůrce. Při tvorbě tedy nemůžete očekávat, že za vás program odvede všechnu práci související s přidáváním efektů a celkovým konceptem prezentace. Pokud se budete chtít inspirovat, stačí zhlédnout pár prezentací ostatních uživatelů.

Prezi Viewer
Prezi Viewer

PhotoMath

Máte rádi Matematiku? Pravděpodobnou odpovědí zřejmě bude, že ne. Proto si neváhejte stáhnout tuto skvělou aplikaci, která za vás většinu matematických rovnic vypočítá zcela sama. Aplikaci stačí spustit, namířit fotoaparát na konkrétní matematický výraz a vyčkat. Čekat ovšem budete pouze na zaostření vašeho fotoaparátu, řešení samotné rovnice je totiž otázkou ani ne vteřiny. Že vám v písemce nestačí pouze výsledek, ale musí v ní být rozepsán i postup? Nevadí. PhotoMath rovnice nejen vyřeší, ale rovněž taky rozepíše do jednotlivých kroků. Aplikaci zatím bohužel nepodporuje rozpoznávání psaného textu. Autoři na této funkci v současné době pracují a mají v plánu ji přinést v dalších aktualizacích.

Photomath
Photomath

Nejnovější Android aplikace z Google Play

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)