Nejnovější Android aplikace z Google Play #69 – nová RSS čtečka, časové intervaly, Kryštof

aplikace 69 hlavni

Jaké aplikace na Android si dnes představíme? Po úspěšném simulátoru pražského metra přichází autobusový simulátor Bus Simulator 2015. Následuje oficiální aplikace kapely Kryštof. Třetím tipem je aplikace Palabre, což je RSS čtečka s možností synchronizace s Feedly. Předposlední tip představuje aplikace Chrono List – Interval Time pro snadné vytváření časových intervalů. Na závěr jsme pro vás vybrali vtipnou aplikaci pro všechny pijáky – DrinkStrike.

Bus Simulator 2015

V 64. díle seriálu Nejnovější Android Aplikace z Google Play jsme si představili simulátor pražského metra. V dnešním díle seriálu si představíme další ze simulátorů, který se teprve nedávno objevil v obchodě Google Play. Tento simulátor nebude tak přímočarý, jako v případě metra. Ovládat budete autobus, se kterým se podíváte do několika lokací – Los Angeles, Paříž, Řím, Berlín, Aljaška, Rumunsko, New York, Chicago. Aplikace nabízí buďto režim volné jízdy, nebo kampaň, kde budete muset nabírat cestující a rozvážet je na určené zastávky. Bus Simulator se snaží být ve většině ohledů simulátorem v pravém slova smyslu. Starat se tak budete o otevírání/zavírání dveří, blinkry, stěrače apod. Při rozvozu cestujících se musíte vyhýbat kolizím, jež by narušily bezpečnost cestujících. Když už ale náhodou nabouráte, byť jen lehce, cestující vám to svým křikem “rádi” připomenou.

Bus Simulator: Original
Bus Simulator: Original

Kryštof

Jedná se o oficiální aplikaci kapely Kryštof.

Aplikace obsahuje historii skupiny, členů, kalendář všech koncertů a tour, odkazy na prodeje vstupenek, vše kolem diskografie (kompletní alba), zpěvník či fankvíz. Vše přehledně na jednom místě.

Kromě výše uvedeného popisku z Google Play v aplikaci rovněž naleznete fotografie jednotlivých členů, obchod se soundtracky a také časovač připomínající datum vydání nového alba této kapely.

Palabre

Palabre je nová aplikace určená k pohodlné konzumaci internetového obsahu skrze RSS. Díky jednoduché synchronizaci se čtečkou Feedly si můžete do aplikace Palabre velmi jednoduše přidat vaše stávající zdroje. Design aplikace Palabre se nese ve stylu Material a na první pohled si jej určitě oblíbíte. Určitě se vám budou líbit i svižné animace při otevírání článků a rychlé přechody mezi jednotlivými kategoriemi. Zobrazené články můžete šipkou v horní liště či třemi tečkami (nastavení) označit jako přečtené. Každý článek lze také uložit do fronty pro pozdější přečtení, a to klidně i v režimu offline.

Palabre Feedly RSS Reader News
Palabre Feedly RSS Reader News

Chrono List – Interval Timer

Chrono List představuje časovač pro vytváření libovolných časových intervalů s popiskem. Aplikace je zařazena do kategorie “Zdraví a fitness”, kde bude pravděpodobně nejvíce využitelná. Pokud dbáte na zdravý životní styl a cvičíte, můžete si v aplikaci vytvořit časové intervaly pro různé work-outy, kardio cvičení apod. S Chrono List lze například vykonávat 3 série kliků, přičemž mezi každou sérií (časovým intervalem) budete upozorněni krátkým pípnutím. Pokud při cvičení posloucháte hudbu, nemusíte se strachovat. Při ukončení časového intervalu se hudba ztiší, abyste věděli, že čas pro vaši sérii je u konce. Každý časovač můžete pojmenovat, čímž se automaticky uloží do paměti aplikace.

Chrono List - Interval Timer
Chrono List - Interval Timer

DrinkStrike

DrinkStrike je vtipná aplikace pro všechny “pijáky”, kteří rádi zaznamenávají své statistiky a překonávají své kamarády v různých výzvách. DrinkStrike dokáže sledovat váš stav alkoholu v krvi v reálném čase na základě požitých drinků a rovněž dokáže vypočítat, za jak dlouhou dobu budete opět střízlivý. Tímto to ovšem nekončí. Nedílnou součástí této aplikace jsou pijácké výzvy. Znění některých z nich si vypíšeme níže.

  • Pivo na ex – vypij pivo na ex.
  • Dvojka – vypij 2 piva na ex po sobě.
  • Sněhurka a 7 trpajzlíků – pokoř zástup 7 malých zelených a jedné velké vodky.

U každé z výzev lze “odškrtávat” její dílčí cíle. Při plnění cílů se zaznamenává čas.

Nejnovější aplikace na Android ve starších dílech

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)