Nejnovější Android aplikace z Google Play #46 – legendy Internetu, skvělá zamykací obrazovka a další

sablona serialu

Dnešní díl seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play jako první nabídne aplikaci Instaframes pro snadné vytváření koláží včetně úpravy fotografií. Následuje velmi kvalitní slovník Ultralingua. Třetím tipem na aplikaci je Vomit Sounds. Jedná se o aplikaci pro pobavení, která simuluje zvuky zvracení. Předposlední aplikací je téma Intelligent Code Live Locker pro alternativní zamykací obrazovku Locker Master. Na závěr jsme pro vás vybrali Legendy českého a slovenského Internetu.

Instaframes

S aplikací Instagrames můžete vytvářet koláže různých tvarů a upravovat vložené fotografie. Hned po spuštění se zobrazí nabídka 45 možných rozložení. Následně jste odkázáni do galerie, kde si vyberete příslušné fotografie, které vyplní vaši koláž. Hned poté následuje režim, v němž můžete všechny fotografie otáčet, přibližovat, oddalovat a přidávat nejrůznější efekty. Na jednotlivé fotografie můžete aplikovat filtry, dále lze měnit barevnou výplň rámečku, nebo vybírat z mnoha předdefinovaných grafických návrhů. Výslednou koláž můžete buďto uložit do vaší galerie, nebo ji sdílet na Facebook, Twitter a Instagram.

Instaframes 1 android aplikace

The app was not found in the store. :-(

Ultralingua Dictionaries

V obchodě Google Play si můžete stáhnout celou řadu vícejazyčných slovníků. Slovník Ultralingua se řadí k těm nejlepším. Free verze této aplikace nabízí anglický slovník včetně tezauru. Za každý další slovník, kterých aplikace nabízí přes 35, si musíte připlatit (106 Kč). Při vyhledání cizího slova vám aplikace vrátí nejen jeho význam, ale také hledané slovo doplní o synonyma, uvede příklad slova ve větě, jeho slangové výrazy apod.

Ultralingua Dictionaries 1

Ultralingua Dictionaries
Ultralingua Dictionaries

Vomit Sounds

Tato aplikace slouží především pro pobavení. Vomit Sounds obsahuje nahrávky zvracení, které si můžete pouštět pořád a pořád dokola, než se vám, nebo vašim přátelům, udělá špatně. Aplikace obsahuje celkem 20 odlišných nahrávek, takže si každý přijde na své :D. Ať už tuto aplikaci budete pouštět svým známým při jídle, nebo ve škole pod lavicí, dejte si pozor na to, aby se neudělalo špatně i vám.

vomit sounds 1

Vomit Puke Funny Sounds
Vomit Puke Funny Sounds

Intelligent Code Live Locker

Jedná se o povedené téma s plovoucí klávesnicí (kde zadáváte vaše heslo), které můžete aplikovat v aplikaci Locker Master. Díky Locker Master můžete nahradit vaši stávající zamykací obrazovku za jinou. Pro tuto aplikaci existují stovky různých zamykacích obrazovek. Některé nabízejí velmi povedené efekty a rozhodně stojí za vyzkoušení. Zajímavou funkcí Locker Master je možnost vytvoření vlastního tématu. V jednoduchém editoru si můžete přidávat obrázky, měnit umístění widgetů apod.

Intelligent Code Live Locker 1

The app was not found in the store. :-(

Legendy

Jedná se o aplikaci, která sdružuje legendy nejen slovenského, ale i českého internetu. Nechybí zde legendární momenty jako interview Stanislava Řezáče ve 3 jazycích současně

Stanislav Řezáč – rozhovor ve 3 jazycích zároveň -2011

Stanislav Řezáč - rozhovor ve 3 jazycích zároveň -2011

Dále pak “paní Kajšmentke”

KAJŠMENTKE – Veľké Správy TV JOJ

KAJŠMENTKE - Veľké Správy TV JOJ

Nechybí ani “Pil si, pil si?” a mnoho dalšího

pil si??

pil si??

U každého profilu najdete nejlepší hlášky, video a krátký popisek o tom, jak se dotyčný stal legendou.

Legendy 1

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)