Nejnovější Android aplikace z Google Play #102 – Zajímavá tapeta, Angry Birds a efektivní upozornění

aplikace 102 hlavni

Jaké Android aplikace si dneska představíme? Jako první to bude experimentální aplikace Meter, která pochází z dílen Google Creative Lab. Následuje aplikace Můj věštec, v níž vás profesionální věštci předpoví budoucnost. Třetím tipem na aplikaci je Toons TV: Angry Birds video app, která nabízí nespočet animovaných filmečků s tématikou Angry Birds. Na závěr se podíváme na užitečnou aplikaci ClickMe umožňující jednoduché vytváření upozornění.

Meter

Meter je nová živá tapeta pocházející z dílen Google Creative Lab. Podstatou této tapety je vizuální indikace datové dostupnosti, kapacity baterie a notifikací. V nastavení tapety si lze vybrat z kterýchkoli zmiňovaných ukazatelů. Pokud zvolíte všechny najednou, budou se na obrazovce střídat při spuštění jakékoli aplikace vašeho telefonu. Nakláněním telefonu do stran se indikátory různě pohupují a otáčejí. Při obdržení notifikací se začne postupně vyplňovat čtvercový obrazec. Vcelku zajímavá aplikace, jejíž vyzkoušení vás nebude stát ani halíř. Pokud vás zajímají další experimentální aplikace od Google Creative Lab, navštivte tuto stránku.

Můj věštec

Věříte věštcům a zajímá vás, jakým směrem se bude ubírat váš vztah s partnerem, kariéra či cokoli jiného?Pak vyzkoušejte novou aplikaci od seznamu, která kromě denního horoskopu, karty dne, čísla dne či zobrazení “kompatibility” partnerství podle znamení, dokáže zajistit kontakt s jednotlivými věštci, kteří aplikaci obsluhují. Věštcům lze bezplatně napsat až 4 zprávy. Za každé další je nutností zaplatit. V aplikaci rovněž naleznete i telefonický kontakt na věštce (hovory s věštci jsou opět placenou záležitostí).

5e77ff4fe1cdee75f30d12e30d864177?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Toons.TV: Angry Birds video app

Společnost Rovio se snaží propagovat své rozzuřené ptáky všude kde to jen jde. Herní sérii Angry Birds zřejmě nemá cenu představovat. Co váš ovšem v nedávné době mohlo minout, je první oficiální trailer k nadcházejícímu filmu Angry Birds, který si můžete prohlédnout zde. Aplikace Toons.TV: Angry Birds video app představuje jakousi předpřípravu k tomuto filmu, neboť obsahuje spoustu krátkých animovaných filmečků s tématikou Angry Birds. Jednotlivé filmečky jsou rozděleny do několika epizod. Ty se zaobírají nejen rozzuřenými ptáky, ale i lupičskými prasátky. Kvalita videí se přizpůsobí rychlosti vašeho připojení.

ToonsTV: Angry Birds video app
ToonsTV: Angry Birds video app

ClickMe

ClickMe představuje užitečnou aplikaci určenou k jednoduchému vytváření upozornění po ukončení hovoru. Princip této aplikace spočívá v automatickém vyskočení pop-up okna po ukončení hovoru, čímž lze snadno naplánovat upozornění. Ve vyskakovacím okně stačí kliknout na požadovaný čas upozornění a poznámka je na světě. Pokud byste ovšem chtěli vaší poznámce přiřadit bližší detaily, stačí vyskakovací okénko rozliknout, čímž se dostanete do nabídky, kde lze zadat podrobnější údaje. Nabízí se textové pole pro vepsání předmětu poznámky, dále pak zaznamenání fotografie či hlasového záznamu. Následné uložení poznámky pak probíhá totožně, jako ve vyskakovacím okně. Opět tedy ťuknete na čas upozornění. Když pak nastane doba upozornění, na displeji se objeví posuvník, kterým můžete aktivovat volání či psaní SMS danému kontaktu (u nějž jste upozornění vytvářeli).

Click Me Reminder in a click Super-Fast Reminders
Click Me Reminder in a click Super-Fast Reminders

Nejnovější Android aplikace z Google Play

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)