TOPlist

Společnosti Honor a Huawei připravily aktualizaci na Android 9 Pie pro další telefony

android 9 pie aktualizace honor 9 huawei p10 honor 8x

Uživatelé telefonů Huawei P10 a Honor 9 začínají po celém světě hlásit dostupnost Android 9 Pie aktualizace a novou nadstavbu EMUI 9. Kromě těchto dvou telefonů, se na levnější Honor 8X objevila betaverze Android 9 Pie.

Android 9 Pie aktualizace už se začíná objevovat i na starších Huawei a Honor telefonech

Pokud bychom měli srovnat rychlost aktualizací telefonů u prvních dvou největších výrobců, tak společnost Huawei a respektive i dceřiná společnost Honor, jsou na tom lépe než Samsung. Čínské společnosti už vydali novou verzi systému na více telefonů a rychle postupují s aktualizací dále.

emui 9 android 9 pie aktualizace honor huawei

Kromě vydávání stabilní verze na Honor 9 a Huawei P10, se dostalo konečně i na levnější, nicméně hodně oblíbený Honor 8X. Honor ještě předtím než vydá stabilní verzi systému, potřebuje otestovat Android 9 Pie. Proto se na fóru společnosti objevila možnost získat přístup do betatestování. Pokud chcete vyzkoušet štěstěnu a mít nový systém s předstihem. Můžete si stáhnout do telefonu aplikaci Friendly User Test, přes kterou se bude betaverze Androidu 9 Pie šířit. Aktualizace se postupně bude uvolňovat, a to jak v případě Honoru 8x, tak i starších Huawei P10 a Honor 9.

[aps_product_sz id=“504439″]

[aps_product_sz id=“442974″]

[aps_product_sz id=“430420″]

Vlastníte již Huawei nebo Honor telefon s Android 9 Pie a EMUI 9? Jak jste se systémem spokojení?

Zdroje: xda-developers.com, gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)