Prozradil šéf Androidu jméno pro Android 8?

Android 8 Oreo?

I když ještě většina zařízení nedostala Android 7 Nougat, za měsíc už to bude rok, kdy se poprvé odhalil. S tím jak se blíží Google I/O 2017 už tu ale zanedlouho bude Android 8. Šéf Androidu a Chrome OS Hiroshi Lockheimer nyní možná naznačil, jak se bude nový systém jmenovat.

Bude Android 8 Oreo?

Hodně lidí je vždy kromě nových funkcí, také zvědavých, jak se bude nová verze Androidu jmenovat. Jelikož jsme momentálně u písmenka O. Již předtím hodně lidí vsázelo na to, že se novinka bude jmenovat Oreo. Nyní k tomu mají ještě větší důvod. Hiroshi Lockheimer totiž na twitteru sdílel GIF obrázek, na kterém je dort vyrobený z Oreo sušenek.

Ti, kteří Lockheimera sledují déle, ale ví, že podobné „náznaky“ už dělal v minulosti u jiných verzí Androidu a většinou se ve finále názvy lišily. Jako například minulý rok, kdy mnoho lidí vsázelo na Android Nutellu. Před několika dny také poslal jiný příspěvek s hashtagem #2018. Na něm je další sladká pochutina, a to sladké tyčinky Pocky. Jedná se opět o vtípek, nebo prozradil s předstihem název Androidu? Na to si budeme muset ještě počkat, a to do května, kdy se uskuteční konference Google I/O 2017.

Jak byste nejlépe pojmenovali Android 8 „O“?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)