Konference Google I/O 2017 proběhne 17. až 19. května ve Shoreline Amphitheatre

google-io-2017-moscone-west-ico

Vývojářská konference Google I/O je pro fanoušky vyhledávacího giganta a jeho produktů jednou z nejdůležitějších událostí roku. Přípravy na ní mívají tradiční průběh, takže se například stalo zvykem, že termín konání bývá zveřejněn v průběhu ledna. Začněme tím nejpodstatnějším: konference Google I/O 2017 proběhne ve dnech 17. až 19. května.

Bohužel pro návštěvníky se nepotvrdily zvěsti, že na základě řady negativních ohlasů, bude letos místem konání osvědčené Moscone West. Stejně, jako loni, se tak konference Google I/O 2017 bude odehrávat ve venkovním prostředí Shoreline Amphitheatre v Mountain View v Kalifornii.

Konference Google I/O 2017 proběhne 17. až 19. května ve Shoreline Amphitheatre Konference Google I/O 2017 proběhne 17. až 19. května ve Shoreline Amphitheatre

Co můžeme od letošního ročníku očekávat? Samozřejmě v první řadě to budou informace o připravovaných produktech Googlu. Náš server bude zajímat především operační systém Android, přičemž očekáváme, že by mohlo dojít k představení jeho nové verze. Vývojáři z celého světa se na této akci mohou dozvědět informace, jak vytvářet lepší aplikace pro tuto platformu.

Kdy a kde proběhne konference Google I/O 2017?

Termín konání nepublikoval Google obvyklým způsobem, tedy stylem “konference Google I/O 2017 proběhne od – do”, ale poněkud netradičně formou pěti hlavolamu. První byl publikován na oficiálním účtu pro vývojáře na sociálních sítích. Odsud pak vedl odkaz na stránku savethedate.foo, odkud se luštitelé dostali na stránku Githubu. Zde byl skript, směřující na Mapy Google do džungle v Brazílii.

První část hlavolamu První část hlavolamu

Také další části hlavolamu vedly k souřadnicím – jednou do polské Varšavy, podruhé do Thajska. Postupným zadáváním informací pak vyšlo místo konání – tedy Shoreline Amphitheatre. Hlavolam a s ním souvisejících pět hádanek se podařilo rozlousknout dost možná rychleji než Google čekal, čímž bylo odhaleno nejen místo, ale také termín konání.

Aktualizace se také dočkala oficiální stránka Google I/O, která avizuje brzké zveřejnění dalších informací. Můžeme tedy předpokládat, že se v nejbližších hodinách i zde objeví oficiální informace o této důležité akci, o které na našem webu jistě hodně uslyšíte.

Zdroje: androidcentral.com, androidpolice.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)