Android 8 Oreo přináší desítky nových emoji ikon

android-8-oreo-emoji-ikony-nove

Android 8 Oreo přináší opět nový design emoji ikon, o tom už jsme psali v samostatném článku. Po vydání nové verze Androidu se ale také představilo celkem 70 nových ikonek.

Android 8 Oreo přichází s novými emoji

Poměrné oblíbené emoji s blobem končí, jakmile přejdete na novou verzi Androidu, předělá se tvar design všech ikonek. Nově jsou více kulaté. Reakce uživatelů na tyto změny byly různorodé, některým se změna líbí, další se ale těžce loučí s oblíbenými ikonami. S příchodem nové verze systému na zařízení Pixel a Nexus, se také ukázalo sedmdesát nových emoji.

android 8 oreo nove emoji ikony

A to třeba zvracející emoji, kojící žena, dinousaři nebo různé pohádkové postavy. Zkrátka jde vidět, že emoji ikon už je opravdu hodně a autoři už vymýšlejí kde co. Emojipedia tvrdí, že nová verze ikon má mnohem lepší a hlavně jednotný vzhled, který tak pomůže přiblížit ikony k ostatním ikonám u jiných výrobců. Díky tomu by tak nemělo docházet ke komunikačním problémům, kdy se při použití nějaké emoji může dvěma uživatelům na jiných systémech zobrazit značně odlišná ikonka.

Používáte emoji ikony, nebo si vystačíte jen se základními smajlíky?

Zdroj: ausdroid.net

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)