Android 7.1.1 Nougat se dostává i na nejlevnější Nokia 3

nejlevnejsi nokia 3 android 7

Společnost HMD Global hodně propaguje to, že nabízí kromě několika aplikací čistý Android. To má také zajistit, že aktualizace budou rychlé. U bezpečnostních aktualizací to už dokázali, kdy se dokonce ve dvou měsících dostala společnost před telefony od Googlu. Nyní se objevila aktualizace na Android 7.1.1 pro nejlevnější Nokia 3.

Nejlevnější Nokia 3 dorovnává další modely této značky

Rovnou z krabice běžel telefon na Androidu 7 Nougat, což je i tak pro nejlevnější model velmi dobré. HMD Global to ale nestačilo a po vydání bylo oznámeno, že na konci srpna přijde aktualizace na poslední verzi Androidu 7.1.1. I když už se nejedná o tak velkou změnu, je dobré vědět, že HMD Global svůj slib dodržel, i když s menším zpožděním.

Nejlevnější Nokia 3

Aktualizace má velikost 748 MB a tímto krokem se tak nejlevnější model Nokia 3 zařazuje po bok dražších modelů Nokia 5 nebo 6, které rovnou z krabice měly Android 7.1.1. Několik dnů už také víme, že všechny vydané telefony Nokia, které má na starost HMD Global, dostanou aktualizaci na nový Android Oreo. Zde ještě neznáme přibližné datum, očekává se ale, že to bude do konce roku.

Nokia 3

Nokia 3

1.0
  • Displej 5.0", 720 x 1280 pixelů, IPS LCD, 294 ppi
  • Procesor MediaTek MT6737
  • RAM 2GB
  • Fotoaparát 8 MP
  • Baterie 2650 mAh
  • Cena od 2 177 Kč

Jste spokojeni s aktualizacemi, které přináší společnost HMD Global na Nokia telefony?

Zdroj: pocketnow.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)