Malý trapas. Google musel rychle vydat Android 13 Beta 3.1

Android 13 Beta 3.1 aplikace Feedback

Znáte tu situaci, kdy jdete třeba jen do vedlejší místnosti vyzvednout jednu konkrétní věc, vrátíte se několika jinými věcmi a tu původně zamýšlenou nakonec úplně zapomenete? Podobně se asi museli před pár hodinami cítit vývojáři systému Android 13, když zjistili, že ve vydání Beta 3 chybí jeden zásadní prvek, kvůli kterému se vlastně celé testování provádí. V systému chyběla aplikace Feedback, skrze kterou se vývojářům posílá zpětná vazba.

Kvůli tomuto opomenutí nakonec musela vzniknout Android 13 Beta 3.1, jejímž hlavním posláním je právě tuto chybějící aplikaci do testovacích mobilů přinést. Je skutečně ironické a úsměvné, že v balíku chyběl právě ten nástroj, který má dalšímu vývoji velmi pomáhat a který je nezbytnou součástí procesu.

Díky rychlému vydání opravy se nic velkého nestalo a jde spíš o vtipnou historku, nicméně pokud třetí betu náhodou aktuálně testujete a aplikace Feedback vám v ní schází, stáhněte si rovnou verzi 3.1. Opomenutí by se ale prý nemělo týkat úplně všech zařízení, ve kterých se třetí beta nachází.

Kdy se vám naposledy stalo něco podobného?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)