Android 12 s MIUI 13 míří do dalších třech Xiaomi telefonů

xiaomi redmi note 10 5g android 12

Společnost Xiaomi se mimo vývoje nových zařízení v tuto chvíli soustředí také na to, aby aktualizovala co největší množství svých telefonů na Android 12 s nadstavbou MIUI 13. Nyní ji dostávají další tři poměrně populární telefony.

Xiaomi poctivě aktualizuje i starší telefony

U nás se bude bezesporu nejvíce řešit aktualizaci telefonu Redmi Note 10 5G, který se u nás prodává. Jeho aktualizace se označuje jako V13.0.3.0.SKSCNXM. Dočkala se ale také předloňská vlajková loď Xiaomi Mi 10 Ultra, jejíž aktualizace je označována jako V13.0.1.0.SJJCNXM, a na závěr zde máme Redmi Note 9 Pro 5G, který dostává aktualizaci V13.0.3.0.SJSCNXM.

Redmi Note 10 5G review

Redmi Note 10 5G review

Mimochodem tento telefon můžeme lépe znát pod názvem Xiaomi Mi 10T Lite 5G a prodával se i u nás. Je tedy velice pravděpodobné, že se aktualizace brzy dočká i tento model. Jestliže tedy vlastníte některý z výše uvedených mobilů a aktualizaci jste už dostali, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Dostane váš Xiaomi mobil Android 12?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)