Android 12 pro telefony Galaxy S21 se prý brzy ukáže

samsung one ui 4.0 android 12

Samsung dle všeho začal pracovat na systému Android 12 pro vlajkové lodě Galaxy S21. Tvrdí to jeden z nejuznávanějších leakerů, Max Weinbach. Google jej oficiálně představil v květnu na své konfreneci Google I/O a aktuálně je možné jej vyzkoušet na telefonech Pixel a vybraných modelech značek OnePlus, ZTE, Vivo, TCL, Sharp, TECNO, Xiaomi, realme, Oppo a Asus. Brzy se však má dočkat také Samsung.

Android 12 pro Galaxy S21 se brzy představí

Samsung má odhalit první verzi One UI 4.0 ještě před konferencí SDC 2021 a na první majitelé se jej mají dočkat ke konci roku. Událost SDC (Samsung Developer Conference) se bude konat až v říjnu, ovšem první vývojářská beta verze má dorazit již v srpnu. Je pravděpodobné, že by se mohli dočkat také uživatelé starších telefonů jako třeba Galaxy S20 či Galaxy Fold.

O One UI 4.0 se toho zatím (kromě faktu že bude postavený na Androidu 12) neví. Jsme osobně velice zvědaví na to, zda půjde Samsung také cestou Material You a v systému budou větší změny, hlavně po designové stránce, nebo zda bude One UI 4.0 spíše konzervativnější aktualizací.

Jak se těšíte na One UI 4.0?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)