Které Samsung zařízení dostanou Android 10? Máme kompletní seznam

android 10 tr tg

Na Android 10 se těší snad každý uživatel, který používá tento systém. Bohužel je v současné době oficiálně dostupný pouze na Pixely od Googlu a některé Xiaomi telefony. To se ale brzy změní, jelikož na internet unikl seznam všech Samsung zařízení, na kterých nový Android poběží.

Nového Androidu se dočká většina Samsung telefonů z roku 2019 a to včetně nižších a středních tříd Galaxy M a Galaxy A. Z minulého roku zde můžeme najít samozřejmě Galaxy S9 a Note 9, ale na dva roky starou S8 a Galaxy Note 8 se už nedostalo. Původně Samsung se svými dva roky starými telefony pro update počítal, ale na poslední chvíli si ho z nějakého záhadného důvodu rozmyslel. Škoda.

android 10 samsung galaxy

Seznam sice neříká nic o tom, kdy pro která zařízení Android 10 vypustí, takže si musíme počkat až na oficiální prohlášení společnosti nebo jiný únik informací. Dá se očekávat, že vlajkové lodě a drahé telefony, jako Galaxy S10, Galaxy Note 10 budou pro Samsung prioritou. Nižší modely si budou muset na aktualizaci nějakou dobu počkat.

Dostane Android 10 i váš Samsung?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek