Menu

Amazon Prime Video funguje v Česku! Grand Tour a další za nízkou cenu

Vypadá to, že se na začíná blýskat na lepší časy, co se týče online streamování filmů a seriálů. Nejprve k nám přišel Netflix, nyní se sem dostává i Amazon Prime Video v čele s TV show The Grand Tour.

Amazon Prime video začne akční cenou

Pro první půlrok je připravena zaváděcí cena 2,99 eur na měsíc. Po šesti měsících se pak cena vrátí na 5,99 eur. Jeden z důvodů, proč je cena nižší, může být i to, že Amazon nenabízí tolik obsahu jako Netflix. Jako u většiny online streamovacích služeb je i zde k dispozici bezplatná trial verze na 7 dní.

Co se týče obsahu, tak kromě již zmíněného The Grand Tour, nalezneme ve službě také další seriály od Amazonu jako The Man in The High Castle, Transparent nebo Bosch. Dále se pak dají přehrát seriály jako Community anebo Seinfeld. To je prozatím z těch známějších seriálů vše.

Mnohem lepší to je ale u filmů, i když v nabídce nenalezneme ty nejnovější pecky z kin. Místo toho ale v něm najdeme legendární filmy jako Jurassic Park, Scarface nebo Godfather. Opět ale nabídka nedosahuje ani zdaleka na Netflix. Otázka je, jak se s tím popere Amazon v budoucnosti.

Když se podíváme na titulky a dabing, tak Amazon je na tom stejně jako Netflix. Všechny seriály a filmy mají původní dabing, titulky jsou ve velké většině v angličtině, někdy jsou dostupné i jiné jazyky, čeština mezi nimi ale není. Vše jde samozřejmě také přehrát na mobilních telefonech, tabletech i chytrých televizích. Stačí stáhnout aplikaci z Google Play. Filmy a seriály jdou také stahovat a přehrávat offline. Příjemným bonusem je pak rovnou podpora 4K rozlišení s podporou HDR technologie.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video

Vyzkoušíte Amazon Prime Video? Nebo dáte radši přednost jiným službám pro streamování videa?

Zdroj: businessinsider.com

 

Komentáře

LufyCZ

z aplikace
14.12.2016 19:18

#Torrenty

cardic

14.12.2016 19:58

warez :)

Pox93

z aplikace
14.12.2016 20:05

Pořád vede sledujufilmy a sledujuserialy. bez registrace a placení

bufalobil

z aplikace
14.12.2016 22:49

A co jako? Filmy hudba a software se nekupuje ale stahuje!

r-blade

z aplikace
15.12.2016 16:20

Ja koupim.. Ale jen kvůli Grand tour se mi platit Amazon nechce navíc neříkám že jsem anglicky ý nemohlo ale žádnej učenec z nebe nespadl a občas mi to trvá než si to poskaladam nebo mu nerozumím a unikne mi pointa tak volím stáhnout s titulky a vodchod na párek

RSS (komentáře k článku)