TOPlist

Amazon Prime Video funguje v Česku! Grand Tour a další za nízkou cenu

Amazon Prime Video

Vypadá to, že se na začíná blýskat na lepší časy, co se týče online streamování filmů a seriálů. Nejprve k nám přišel Netflix, nyní se sem dostává i Amazon Prime Video v čele s TV show The Grand Tour.

Amazon Prime video začne akční cenou

Pro první půlrok je připravena zaváděcí cena 2,99 eur na měsíc. Po šesti měsících se pak cena vrátí na 5,99 eur. Jeden z důvodů, proč je cena nižší, může být i to, že Amazon nenabízí tolik obsahu jako Netflix. Jako u většiny online streamovacích služeb je i zde k dispozici bezplatná trial verze na 7 dní.

Co se týče obsahu, tak kromě již zmíněného The Grand Tour, nalezneme ve službě také další seriály od Amazonu jako The Man in The High Castle, Transparent nebo Bosch. Dále se pak dají přehrát seriály jako Community anebo Seinfeld. To je prozatím z těch známějších seriálů vše.

Mnohem lepší to je ale u filmů, i když v nabídce nenalezneme ty nejnovější pecky z kin. Místo toho ale v něm najdeme legendární filmy jako Jurassic Park, Scarface nebo Godfather. Opět ale nabídka nedosahuje ani zdaleka na Netflix. Otázka je, jak se s tím popere Amazon v budoucnosti.

Když se podíváme na titulky a dabing, tak Amazon je na tom stejně jako Netflix. Všechny seriály a filmy mají původní dabing, titulky jsou ve velké většině v angličtině, někdy jsou dostupné i jiné jazyky, čeština mezi nimi ale není. Vše jde samozřejmě také přehrát na mobilních telefonech, tabletech i chytrých televizích. Stačí stáhnout aplikaci z Google Play. Filmy a seriály jdou také stahovat a přehrávat offline. Příjemným bonusem je pak rovnou podpora 4K rozlišení s podporou HDR technologie.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video

Vyzkoušíte Amazon Prime Video? Nebo dáte radši přednost jiným službám pro streamování videa?

Zdroj: businessinsider.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)