TOPlist

Hodinky Amazfit Ares budou představeny 19. května. Vypadají fantasticky

hodinky Amazfit Ares design

Jak jsme už dříve informovali, společnost Huami oznámila nejen přípravu páté generace extrémně populárního náramku (Xiaomi) Mi Band, ale také nových chytrých hodinek Amazfit Ares. Nyní už víme, že k jejich oficiálními odhalení dojde v úterý 19. května. Díky různým zdrojům a hlavně příspěvkům na sociální síti Weibo známe nyní i jejich podobu a také několik základních funkcí a parametrů. Co je z předběžných materiálů patrné? Velkou předností hodinek Amazfit Ares bude nejen parádní robustní design, ale také obrovské množství sportovních režimů.

Amazfit Ares design zelená

Na první pohled zaujme hlavně nepravidelný osmiúhelníkový tvar a celkově odolný vzhled. Nové hodinky z koprodukce Xiaomi na obrázcích vypadají opravdu dobře, skoro jako špičkové armádní vybavení. Pozadu nejsou ani sportovní a zdravotnické funkce. Pohyb bude schopno analyzovat a vyhodnocovat 70 různých režimů včetně třeba sledování hodnot VO2Max. Poměrně oslnivá má být i výdrž baterie. Má sice „jen“ 200 mAh, ale hodinky zvládne pohánět 13 hodin v běžném, 23 hodin v GPS a až 90 dní v úsporném režimu.

Najdou se ale i trochu slabší aspekty. Například pouhá 5ATM odolnost proti vodě, která patří k úplnému základu. Celkový design hodinek Amazfit Ares trochu kazí displej, který svou velikostí 1,28 palce není úplně malý, ale v osmiúhelníkovém rámečku mohl dostat ještě více prostoru. Můžeme ale předpokládat, že cena těchto hodinek nebude nijak závratná, takže budou neduhy lehce odpustitelné. Hodinky se budou evidentně vyrábět minimálně ve dvou barvách – černé a tmavě zelené. Jak jsme zmínili, podrobnější parametry a také cenu se dozvíme nejpozději 19. května.

Co říkáte na dosavadní informace o Amazfit Ares hodinkách?

Zdroj: xpassion, fonearena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)