Menu

Amazeballs – koulení s gravitací

Ve hře Amazeballs od vývojářského studia Wired Monkey Games budete ovládat kuličku (respektive ozubené kolečko), kterým budete pohybovat pomocí otáčení herního světa. Vaším úkolem bude posbírat všechny hvězdičky v daném kole v co nejkratším čase. Aby to nebylo tak jednoduché, musíte si dávat pozor na správnou barvu kuličky a podložky, na kterou najíždí. Jediná příležitost, kdy můžete barvu kuličky změnit, je na neutrální šedé podložce. Další nástrahou, kterou si pro vás vývojáři připravili, je podložka smrti. Ta má červenou barvu a v žádném případě na ni nesmíte vjet, jinak můžete kolo opakovat celé znova. Hra je vhodná jak pro příležitostné hráče, tak i pro zarputilce, kteří nemají klid, dokud nemají dohrány veškeré levely na maximální hodnocení.

Amazeballs Free
WiredMonkeyGames
Verze1.0 (2. 5. 2012)
Velikost11 MB
2.2+


Zdarma


21,20 Kč

 

 

Komentáře

hhitmen

hhitmen

23.5.2012 8:16

Hra zdarma nainstalovat jde, ale placena pise “Tato aplikace není kompatibilní se zařízením Vodafone HTC HTC EVO 3D X515m.”

Bedas

Bedas

23.5.2012 12:44

@hhitmen: Placená mě vrací “This app is compatible with your HTC EVO 3D.” ..takže asi že máš brandovanej systém je ten problém.

Středa

Středa

23.5.2012 13:38

podle typu hry, bych spíš očekával, že to bude využívat akcelerometr. I když by to asi byl záhul :)

RSS (komentáře k článku)