Menu

Napiš nám, proč se zúčastníš Alza Android RoadShow, a vyhraj dva lístky

alza android roadshow hlavni

Skvělá akce Alza Android RoadShow se nezadržitelně blíží a pokud stále nemáte zakoupený lístek, nabízíme vám jedinečnou šanci, jak jej vyhrát, a navíc vzít s sebou zdarma například přítelkyni či kamaráda. Letošní ročník Alza Android RoadShow bude napěchovaný technologiemi, zajímavými přednáškami, herním koutkem Game Hall a samozřejmě také soutěžemi o TOP mobilní zařízení. K tomu, abyste měli šanci lístky (hrajeme celkově o 6) na Alza Android RoadShow vyhrát, bude stačit zhruba minuta vašeho času. V této soutěži ovšem nepůjde ani tak o čas, jako o vaši originalitu.

Dříve, než si nastíníme pravidla soutěže, zmíníme několik důvodů, pro které se vyplatí Alza Android RoadShow navštívit.

 • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
 • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
 • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
 • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
 • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
 • setkání s internetovými celebritami
 • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
 • Miss Alza Android RoadShow 2015
 • poznáte redakci SvětAndroida
 • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Jak mohu snadno a rychle vyhrát 2 lístky?

Pravidla soutěže o 2 lístky na letošní ročník Alza Android RoadShow jsou velmi jednoduchá. Jediné, co musíte udělat, je napsat, proč se této akce zúčastníte, a to na libovolnou sociální síť. Může se jednat o jakkoli bláznivý, zábavný, ale i úplně běžný důvod, proč na Alza Android RoadShow dorazit. Nesmíte ovšem zapomínat, že naše redakce, která bude o výherním příspěvku rozhodovat, zohledňuje především originalitu. Abyste se s vaším příspěvkem mohli zúčastnit soutěže, musí začínat slovy: “Na Alza Android RoadShow dorazím, protože” a končit frází “Soutěžím s www.SvetAndroida.cz“. Příspěvek musí být sdílen veřejně – musí být tedy vidět kýmkoliv a ne jen vašimi přáteli.

veřejný svět androidia

Správný tvar příspěvku tedy může vypadat následovně: “Na Alza Android RoadShow 2015 dorazím, protože se jedná o nejlepší Android akci v ČR. Soutěžím s www.SvetAndroida.cz“.

Odkaz na váš příspěvek nám poté zašlete prostřednictvím formuláře na konci článku.

Jak získat odkaz na váš příspěvek z Facebooku?

Facebook na první pohled nenabízí možnost získat odkaz na sdílený příspěvek. Stačí ovšem kliknout na čas vašeho příspěvku a rázem jste přesměrováni na stránku jen a pouze s vaším statusem. A právě tento odkaz z řádku webového prohlížeče nás v soutěži zajímá.

fb

Jak získat odkaz z Google Plus?

V případě sítě Google Plus je to o něco snazší – stačí kliknout na šipku u příspěvku a vybrat Odkaz na příspěvek.

gplus

 Vyhrávají ty nejoriginálnější

Vaše příspěvky zasílejte do formuláře na konci článku, a to do pátku 1. 5. 2015. Po tomto termínu vybereme 3 nejlepší příspěvky a výherce kontaktujeme prostřednictvím emailové adresy. Nezapomeňte, že čím více soutěžních formulářů s různými příspěvky zašlete, tím zvyšujete svoji šanci na výhru.

V případě, že se vám nepoštěstí, stále máte možnost se na Alza Android RoadShow 2015 registrovat skrze odkaz níže. Celková kapacita se začíná plnit, proto si neváhejte lístek zakoupit.

registraceHome orbotix

Formulář, do kterého vložíte příspěvek ze sociální sítě


Pro hlasování z aplikace klikněte prosím zde.

registraceHome orbotix

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěžící souhlasí se zpracováním kontaktů pro marketingové účely Světa Androida.
 3. Soutěž se koná v termínu 28. 04. 2015 12:00 – 1. 05. 2015 23:59.
 4. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 5. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail), odkaz na veřejný příspěvek na sociální síti ve správném tvaru a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 6. Po ukončení soutěže budou vybráni 3 výherci, kteří obdrží po 2 kusech lístků na Alza Android RoadShow 2015.
 7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s jiným příspěvkem na sociální síti. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se stali Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

Alza Android RoadShow 2015 partneři

 

Komentáře

Tadeáš

Tadeáš

28.4.2015 12:54

Protože chci vidět toho zelenýho prevíta z Alzy a nakopat ho do koulí :-D

B.

B.

28.4.2015 12:56

Této akce se poprvé nezúčastním, protože minule to bylo opravdu velké zklamání a nevěřim, že letos to bude lepší než vloni. Taky je velká škoda, že diskriminujete lidi co nepoužívají sociální sitě.

Pavel

Pavel

28.4.2015 13:03

Na Alza Android Roadshow 2015 dorazím, protože vyhraju dva lístky v soutěži :D

Michal

Michal

28.4.2015 13:06

Chci se zúčastnit, abych dehonestoval Alzu za jejich předraženost, za odstěhování do daňového ráje a tím pádem vyvedení všech zisků z ČR, za mizerný servis a ještě horší reklamační oddělení. Myslím, že má účast je potřebná a tím pádem ty lístky vyhrávám já.

To jsou opravdu potřeba lístky, abych se mohl podívat na tuny reklamy a na produkty, které jsou už dávno recenzovány na webu?

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 19

28.4.2015 13:18

B.
Moc děkujeme za názor, samozřejmě i negativní reakce je pro nás velmi přínosná. Můžete, prosím, nastínit, z jakého důvodu jsme Vás zklamali? Rádi se z chyb poučíme a vyjdeme našim čtenářům a návštěvníkům vstříc.

Michal
RoadShow zdaleka není pouze o nových produktech, protože jak říkáte, člověk si je teoreticky může vyzkoušet i jinde. Jsem ale přesvědčen, že na jednom místě tolik zajímavých produktů nenaleznete, navíc jsou na RoadShow mnohdy i produkty, které se ani ještě neprodávají (psst :)). Dalším lákadlem jsou pak skvělé přednášky, rozhovory, soutěže, zábava, Miss Android RoadShow a hlavně také fakt, že se sejdeme se spoustou fanoušků, s kterými se můžete podělit o své zážitky. :) Našeho partnera prosím nechápejte jako nevýhodu, je to přesně naopak – díky tak silnému sponzorovi vyděláte především vy, návštěvníci. Mohli jsme pro vás totiž připravit spoustu zajímavostí.

walliňák

28.4.2015 13:32

@ Jan Dolejš, mohl bych se prosím zeptat, zda jste oslovili případné více potencionálních sponzorů, nebo jste šli za Alzou napřímo? (Pač co si budeme povídat, na spoustu zboží má exkluzivitu).
Jen se ptám, na ARS pojedu určitě…Jen mě osobně neuvěřitelně irituje ten zelenej sajrajt

Libor Foltýnek

28.4.2015 13:52

Ty jo nic proti, ale dělat soutěž o lístky, když už je mají skalní androiďáci dávno koupené? ;)

europoint

europoint

28.4.2015 13:53

Váš web navštěvuji každý den, na ARS jsem ještě nebyl, rád bych se na ni podíval, ale když bojkotuji vašeho sponzora, tak to asi nepůjde.

Peernikk

Jirka Pernica 0

28.4.2015 13:58

Libor Foltýnek: To je přístup :)
Europoint: věřím, že si akci užijete bez ohledu na váš vztah se sponzorem. Pokud jste na akci ještě nebyl, opravdu doporučuji se přijít podívat, je o co stát :)

spot

spot

28.4.2015 14:45

2 michal: plny souhlas

jinak ne opravdu nejsem zvedavej na toho zelenyho k*k*ta osazenstvo plny smradu a teenageru v teplakach a opravdu si domu nepotrebuju pritahnout 10kilo papiroveho sberu ;)

makety linbush

makety linbush

28.4.2015 14:52

přesně, jak píše Tomáš, jedinej důvod je šance potkat tu zelenou 3,14ču a nakopat ji do mist kde končí záda a začínají nohy .

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 19

28.4.2015 15:02

Walliňák
Skvělé, budu se těšit. :) Snažili jsme se samozřejmě oslovit spoustu partnerů, kteří by měli pro naši akci přínos. Bohužel Vám ze své pozice nemohu prozradit, jak přesně jedná probíhala.

Europoint
Vaše postavení chápu, ale znovu se opakuji – jsem přesvědčen, že díky Alze bude akce ještě lepší a rozhodně si myslím, že byste se měl přijet podívat. Nebudete litovat. :)

Spot
Věřím, že mezi velkým počtem návštěvníků byste našel i spoustu spřízněných duší, jen je potřeba neházet všechny na stejnou hromadu a odsuzovat podle věku či oblečení. Myslím, že nás všechny sdružuje sympatie k Androidu. :)

Makety Linbush
To přeci můžete již nyní na každé prodejně, že? :) Ale teď važně – Alza je náš sponzor, díky kterému jsme pro vás mohli letos připravit o poznání bohatší program a celkově akci. Proč toho nevyužít? :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

28.4.2015 15:46

Walliňák
Jen doplním kolegu, že všechny partnery, kteří se akce účastní, najdete přehledně na tomto odkazu http://www.androidroadshow.cz/partneri/

Spot:
Hodnotit akci na které jste nikdy nebyl je trochu zcestné. Ale raději než zahrnovat kritikou vás na akci rád pozvu, přijďte se přesvědčit že jste se spletl a Android RoadShow patří přesně mezi ty akce které stojí za to.

Libor Foltýnek:
To je naprosto v pořádku, že jeden lístek už máš :) a pokud vyhraješ i nějaké další uděláš radost kamarádům, nebo se koukneš i do dalšího města.

optimas

28.4.2015 17:28

Už kvůli toho zeleného sráče tam 100% nepůjdu

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

28.4.2015 17:32

Optimas:
Vy asi myslíte Šreka že? Tak to klidně přijďte, ten tam určitě nebude :)

optimas

28.4.2015 17:44

Petr Mišák: vy budete hodně blbej, že? :)

walliňák

28.4.2015 18:11

@Redakce, díky za odpověď, nehledejte v tom prosím nic zlého, jen mám opravdu averzi na zeleného ksichta:)
Díky za vaši práci, uvidíme se

Baciluskus

28.4.2015 22:11

Letos jarní vynechám protože v tu dobu zrovna probíhá PPP, ale na podzim to snad vyjde a třeba si zase odnesu novej mobil…. :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

29.4.2015 7:46

Ale jo, ani u mě nepatří Alzácký maskot mezi mé oblíbence, když na vás vykoukne v mezičase sledování napínavého filmu :), ale upřímně Alza moc dobře ví co dělá, a proto patří k absolutní jedničce na našem trhu. Nenechte se ovlivnit uřvanou reklamou, nebo negací vaší kolegů. Android RoadShow je super akce, na kterou by si neměl nechat ujít žádný správný Androiďák.

Libor Foltýnek

29.4.2015 8:12

Fascinuje mě, kolik lidí, kteří se tváří jako velcí techničtí guru a nevím jak nad námi ostatními ubožáky, tráví tolik času u televize, že toho zeleného skřeta vídávají tak často, že z toho mají šoky. Doporučil bych návštěvu psychologa, protože mně nepřijde normální, bát se jít na akci, kde byste mohli potkat postavu z televizní reklamy…
A Spotova poznámka o smradu a teplákách – sorry chlapče, ale ta akce není v tvé oblíbené hospodě, ale v moderních, fajnových prostorách.

Myslel jsem, že mě už nepřekvapí nic, ale vidím, že asi nikdy úplně nevstřebám myšlenkové pochody lidí, kteří čtou zájmový server, a když redakce uspořádá něco fakt vyjímečného, na naše poměry velkého a zajímavého a hlavně umožní setkání spousty lidí s podobnými zájmy, tak se jim dostává jen urážek a nadávek na sponzora. :(

Burried alive

Burried alive

29.4.2015 8:58

Libor Foltynek :
“Myslel jsem, že mě už nepřekvapí nic,……”
No měl jste se narodit asi jako jinej zivocisnej druh …Protoze to je ptoste clovek :)

pRo_lama

29.4.2015 10:22

Môže mi niekto povedať čo máte všetci proti Alze?

policak

policak

29.4.2015 11:08

Nezucastnim se, protoze jsem byl na dvou ARS a akce je rok od roku vetsi a nezajimavejsi. Postupne davam prednost komornejsim setkanim, jako bylo ted #HTCmeetup, nebo nedavno #mobiledrink, kde se sejde 20-30 fanousku, kterym se venuje nekolik lidi, maji cely vecer k dispozici mobily na zkouseni, testovani fotaku, videa, mohou se bavit mezi sebou. ARS se zmenila v serii prednasek s minimem vzajemne komunikace, u dvou, tri stolu s mobily je narvano, na prohlednuti mobilu mate pul minuty, pak uz se po nem sape nekdo jiny. Moznost zahrat si tam nejakou hru nepovazuji za pridanou hodnotu, jit na setkani s fanousky a stravit je s ocima uprenyma na monitor s gamepadem v ruce je nesmysl. A propojeni s Alzou je jen zelena hnisava tresnicka na dortu.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

29.4.2015 17:43

Policak:
A konkrétně podle vás ARS ubírá na zajímavosti? Přece jenom zvětšování akce i počtu návštěvníků svědčí o pravém opaku.

Libor Foltýnek

30.4.2015 11:49

Za mě třeba jistý pan “herec”, který vystupoval na konci. Bez toho bych se velice rád obešel :(

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

14.5.2015 8:21

Překontrolujte si emaily. Vstupenky odeslány šťastlivcům

RSS (komentáře k článku)