Napiš nám, proč se zúčastníš Alza Android RoadShow, a vyhraj dva lístky

alza android roadshow hlavni

Skvělá akce Alza Android RoadShow se nezadržitelně blíží a pokud stále nemáte zakoupený lístek, nabízíme vám jedinečnou šanci, jak jej vyhrát, a navíc vzít s sebou zdarma například přítelkyni či kamaráda. Letošní ročník Alza Android RoadShow bude napěchovaný technologiemi, zajímavými přednáškami, herním koutkem Game Hall a samozřejmě také soutěžemi o TOP mobilní zařízení. K tomu, abyste měli šanci lístky (hrajeme celkově o 6) na Alza Android RoadShow vyhrát, bude stačit zhruba minuta vašeho času. V této soutěži ovšem nepůjde ani tak o čas, jako o vaši originalitu.

Dříve, než si nastíníme pravidla soutěže, zmíníme několik důvodů, pro které se vyplatí Alza Android RoadShow navštívit.

 • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
 • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
 • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
 • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
 • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
 • setkání s internetovými celebritami
 • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
 • Miss Alza Android RoadShow 2015
 • poznáte redakci SvětAndroida
 • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Jak mohu snadno a rychle vyhrát 2 lístky?

Pravidla soutěže o 2 lístky na letošní ročník Alza Android RoadShow jsou velmi jednoduchá. Jediné, co musíte udělat, je napsat, proč se této akce zúčastníte, a to na libovolnou sociální síť. Může se jednat o jakkoli bláznivý, zábavný, ale i úplně běžný důvod, proč na Alza Android RoadShow dorazit. Nesmíte ovšem zapomínat, že naše redakce, která bude o výherním příspěvku rozhodovat, zohledňuje především originalitu. Abyste se s vaším příspěvkem mohli zúčastnit soutěže, musí začínat slovy: “Na Alza Android RoadShow dorazím, protože” a končit frází “Soutěžím s www.SvetAndroida.cz“. Příspěvek musí být sdílen veřejně – musí být tedy vidět kýmkoliv a ne jen vašimi přáteli.

veřejný svět androidia

Správný tvar příspěvku tedy může vypadat následovně: “Na Alza Android RoadShow 2015 dorazím, protože se jedná o nejlepší Android akci v ČR. Soutěžím s www.SvetAndroida.cz“.

Odkaz na váš příspěvek nám poté zašlete prostřednictvím formuláře na konci článku.

Jak získat odkaz na váš příspěvek z Facebooku?

Facebook na první pohled nenabízí možnost získat odkaz na sdílený příspěvek. Stačí ovšem kliknout na čas vašeho příspěvku a rázem jste přesměrováni na stránku jen a pouze s vaším statusem. A právě tento odkaz z řádku webového prohlížeče nás v soutěži zajímá.

fb

Jak získat odkaz z Google Plus?

V případě sítě Google Plus je to o něco snazší – stačí kliknout na šipku u příspěvku a vybrat Odkaz na příspěvek.

gplus

 Vyhrávají ty nejoriginálnější

Vaše příspěvky zasílejte do formuláře na konci článku, a to do pátku 1. 5. 2015. Po tomto termínu vybereme 3 nejlepší příspěvky a výherce kontaktujeme prostřednictvím emailové adresy. Nezapomeňte, že čím více soutěžních formulářů s různými příspěvky zašlete, tím zvyšujete svoji šanci na výhru.

V případě, že se vám nepoštěstí, stále máte možnost se na Alza Android RoadShow 2015 registrovat skrze odkaz níže. Celková kapacita se začíná plnit, proto si neváhejte lístek zakoupit.

registraceHome orbotix

Formulář, do kterého vložíte příspěvek ze sociální sítě

Pro hlasování z aplikace klikněte prosím zde.

registraceHome orbotix

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěžící souhlasí se zpracováním kontaktů pro marketingové účely Světa Androida.
 3. Soutěž se koná v termínu 28. 04. 2015 12:00 – 1. 05. 2015 23:59.
 4. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 5. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail), odkaz na veřejný příspěvek na sociální síti ve správném tvaru a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 6. Po ukončení soutěže budou vybráni 3 výherci, kteří obdrží po 2 kusech lístků na Alza Android RoadShow 2015.
 7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s jiným příspěvkem na sociální síti. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se stali Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

Alza Android RoadShow 2015 partneři

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)