Android 8 Oreo podporuje i Always-On Display

always-on display android

Always-On Display je funkce, se kterou se proslavily hlavně Samsung telefony, poté se přidaly i další výrobci jako třeba LG. Podle spekulací to navíc vypadá, že i Pixel 2 XL bude mít tuhle funkci. Nasvědčuje tomu i to, že se Always-On Display objevil přímo v novém Android 8 Oreo.

Always-On Display brzy přímo v Androidu

Na novinku v systému upozornil jeden z uživatelů na XDA fóru. Ve výchozím stavu je tato funkce zatím deaktivovaná, ale úpravou konfigurace systému, se může ukázat v Systém UI Tuner. Implementace od Googlu funguje stejně, jako můžeme již nyní vidět například na Samsung nebo LG telefonech.

Čas se zobrazuje stále, při příchodů notifikace se na chvíli objeví obsah, ale po chvíli se zmenší jen do ikony. Jeden z důvodů, proč se tato funkce oficiálně neobjevila v Androidu 8 Oreo je to, že Google dodělává poslední detaily a je dost možné, že se objeví v nadcházející verzi Androidu 8.1. Oficiálního představení bychom se mohli dočkat již 4. října, což je den, kdy bude Google ukazovat novinky v čele s novými Pixel telefony.

Těšíte na na Always-On Display přímo v Androidu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)