Horrorová survival akce Alien: Isolation míří z PC a konzolí na Android. Jaká je cena?

alien isolation Android

Hra Alien: Isolation spatřila světlo světa v roce 2014 a to na PC, Xbox 360, Xbox One, Playstation 3 a Playstation 4 a nyní vychází také na mobilní platformy Android a iOS. Ve hře se ujmete role dcery Ellen Ripleyové, která se snaží odhalit záhadu matčina zmizení.

Alien: Isolation míří na Android

Amanda, dcera Ellen se vydává na horrorový zážitek do vesmírné stanice Sevastopol. Pátrání po odpovědi se však zvrhne v poměrně zoufalý boj o život. Tento survival sci-fi horror nabízí stejně dobrý grafický kabátek a všech sedm DLC spolu s upraveným ovládáním, které bylo navrženo pro dotykové displeje. Pro jedince, kteří si chtějí zachovat konzolový zážitek je připravena také podpora pro gamepady.

Alien: Isolation
Alien: Isolation

Alien: Isolation for iOS Review | A Strange but Fantastic Port!

Alien: Isolation for iOS Review | A Strange but Fantastic Port!

Za titulem stojí studio Feral Interactive, které se může na Android pochlubit dalšími hrami jako Company of Heroes, GRID Autosport, Tropico, Rome: TOtal War nebo XCOM 2, takže mají s porty bohaté zkušenosti. Hra je k dispozici již nyní na Google Play a to za cenu 249,99 Kč, což je dle našeho názoru férová cena, vzhledem k tomu že jde o plnohodnotný AAA titul.

Hráli jste někdy hru od Feral Interactive?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)