Alien: Blackout: Nová hororová hra s vetřelcem přímo na telefony

alien blackout android hra

Alien: Blackout je nová mobilní hra ze známé hororové série Alien. Zajímavá je hned z několika důvodů. Od komunity to nicméně schytává hra i vývojáři. Vidět se to dá i u počtu lajků a dislajků u traileru. Proč se lidem nová Alien hra nelíbí?

V Alien: Blackout hrajete za Amandu Ripleyovou

V první řadě se jedná o přímé pokračování předchozí hry Alien: Isolation, která vyšla pouze na PC či herní konzole. A to je v podstatě hlavní kámen úrazu. Fanoušci série se těšili na plnohodnotné pokračování, které si zahrají na velkých obrazovkách. Druhý problém byl v tom, že cca posledních 14 dní na hru neustále vývojáři a distributoři lákali novými náznaky a úniky informací.

Alien: Blackout Trailer (Mobile)

Alien: Blackout Trailer (Mobile)

Komunita očekávala PC či konzolovou hru. Jenže namísto toho se dočkali mobilní hry, která je navíc exkluzivní na Android a iOS. Takže i když se například nemusí jednat o špatnou hru, tak její osud byl zpečetěn ještě před vydáním a bude to mít nyní hodně těžké. Jedná se o podobný problém, který před několika měsíci řešil Blizzard u hry Diablo: Immortal.

V samotné hře Alien: Blackout hrajete za Amandu Ripleyovou, dceru hlavní postavy Ellen Ripleyové a vaším úkolem bude přežít na vesmírné lodi a dostat posádku lodi do bezpečí. Hlavním nepřítelem bude Xenomorf neboli vetřelec, kterého určitě většina zná. Ve hře se dostane i na těžká rozhodování, jako je nutnost obětovat některé členy posádky. Grafická stránka vypadá rovněž povedeně. Již nyní se můžete registrovat do hry na Google Play. Při vydání vám následně přijde na telefon upozornění.

Alien: Blackout
Alien: Blackout

Těšíte se na Alien: Blackout?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)