Alcatel Onetouch Pixi 7 – velmi nízká cena a slušná výbava v jednom

ONE TOUCH PIXI 7_Bluish Black1

Alcatel v dnešních dnech uvádí na český a slovenský trh Wi-Fi tablet Pixi 7. Novinka je určena převážně pro začínající uživatele s Androidem nebo pro ty, co upřednostňují nejnižší cenu, za kterou přitom dostanou slušnou výbavu (vzhledem k ceně). Alcatel Onetouch Pixi 7 disponuje 7palcovým diplejem s rozlišením 960 x 540 pixelových bodů, což není mnoho, ale v nejnižších cenových segmentech naleznete běžně kousky s ještě menším rozlišením.

Alcatel Onetouch Pixi 7

O výkon se stará tříjádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz. Operační paměť je pouhých 512 MB RAM, což ale odpovídá cenové relaci. Přední a zadní kamera má VGA rozlišení, pro videohovory vhodná, nicméně pro normální focení jen v nouzi. Vnitřní paměť má 4 GB a můžete ji rozšířit o dalších 32 GB pomocí MicroSD karet.

 ONE TOUCH PIXI 7_Bluish Black_2

Ze zajímavých funkcí, které nejsou typické pro nejlevnější tablety, zde najdete GPS, OTG pro připojení USB disku, infraport pro ovládání televize a podporu funkce Miracast pro zrcadlení obrazovky v rozlišení Full HD. To vše za cenu 1990 Kč. Zaujal vás tento zablet s cenovkou pod dva tisíce korun?

technické parametry

Zdroj: Tisková zpráva

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)