Alcatel One Touch Scribe Pro – šestipalcové monstrum se stylusem vyzve Galaxy Note?

947b8036f164a977944ebdf92fd038

Původně francouzský výrobce Alcatel si chystá další telefon a nebude to žádný drobeček. Doslova. Na internet se dostaly snímky z oficiální prezentace tohoto výrobce a ukazují pár informací o chystaném modelu One Touch Scribe Pro. Tento přístroj se podívá mezi velikány a phablety, neboť jej Alcatel vybavil 6palcovým displejem. Ve specifikacích se nepíše rozlišení displeje, a tak doufáme ve Full HD. Další části prezentace ukazují na 4jádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz,13,1MPx fotoaparát, baterii s kapacitou 3400 mAh a podporu DualSIM. Poslední řádek se týká příslušenství – kapacitní stylus a “magické flip pouzdro”.

alcatel-scribe

Bez detailnějších informací těžko spekulovat, jak moc musíme s přístrojem počítat. Bude tak dobrý, že se vyrovná například Samsungu Galaxy Note? Myslíme si, že to nejspíše tak žhavé nebude, ale mohl by zaútočit příznivou cenou a uživatele, kteří chtějí velký displej a stylus, by One Touch Scribe Pro mohl oslovit.

V současné době neznáme ani datum vydání a vstupu do prodeje. Víme zatím, že přístroj existuje, a vypadá to, že jej Alcatel  brzy představí světu. Uvidíme, jaký nakonec tento drobek bude.

zdroj: intomobile.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek