Za hru Albion Online už nebudete brzy platit. Půjde hrát zdarma i na telefonu

albion online android

Albion Online je MMORPG (masivně multiplayerová online hra na hrdiny), která je dostupná na PC, ale rovnou i na telefony. Pokud jste ji ale chtěli hrát, museli jste si koupit. Brzy se to ale změní. Vývojáři oznámili, že jejich hra přechází již 10. dubna na nový platební model a bude dostupná zdarma ke hraní s dodatečnými nákupy ve hře.

Albion Online bude za několik dnů zdarma ke hraní

Pro hráče, kteří si hru koupili, je připraven speciální věc do hry. A to Specter Wolf – vlk, se speciálním vzhledem, na kterém můžou hráči jezdit a pohybovat se rychleji po mapě. Až do desátého dubna se dá stále získat, pokud si hru zakoupíte. Zároveň je nyní ve slevě za 17 eur, v přepočtu 430 Kč. Obdržíte přístup do hry na PC i na telefonu.

Albion Online | Oberon Update Trailer

Albion Online | Oberon Update Trailer

Zároveň se zahájením nové éry této hry, se spustila speciální akce ve hře. Hráči sbírají slávu o 25 procent rychleji. A to ze všech aktivit. V samotné hře máte k dispozici několik druhů povolání od válečníků přes mágy apod. Můžete v ní jednak plnit úkoly a postupovat příběhem, hrát s přáteli, ale zároveň je tu velká zaměření i na těžení surovin, vyrábění věcí a obchodování. Můžete tvořit dokonce vlastní obydlí apod.

Máte v plánu vyzkoušet Albion Online, nebo už jste ji hráli?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)