Nová aktualizace pro Galaxy S8 by měla opravovat lagování telefonu

aktualizace pro Galaxy S8

Samsung telefony již dlouhodobě nabízí téměř perfektní hardware, něco trochu jiného to je u systému. Mnoho lidí pozoruje problémy s plynulostí, zpomalením uživatelského rozhraní apod. Nyní vyšla nová aktualizace pro Galaxy S8, která má právě jeden z těchto problémů měla řešit.

Aktualizace pro Galaxy S8 by měla vyřešit lagování

Problémy s plynulostí nemají jen levnější modely od Samsungu, stejný problém čeká i na majitele vlajkových modelů. Zatímco některé druhy zpomalení se dají upravit, jako třeba nyní, kdy se upravuje lag při aktivaci menu aplikací. Obecné zpomalení systému, kdy telefon po několika měsících používání již neběží tak dobře jako při rozbalení, však jen tak neopraví aktualizace.

aktualizace touchwiz home

K tomu bude potřeba předělat celou nadstavbu. A i když rok za rokem můžeme vidět u Samsungu zlepšení, tak konkurenční vlajkové modely jsou na tom ve většině případů stále mnohem lépe, co se týče plynulosti systému.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

0.2
  • Displej 5.8, 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 570 ppi
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 7 699 Kč

Máte telefon od Samsungu? Všímáte si zpomalení systému po několika měsících používání?

Zdroj. sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)