Aktualizace Pokémon Go (0.33.0): Chystá se nová podoba radaru?

Aktualizace Pokemon Go 0.33.0-1

Verze hry 0.31.0 deaktivovala radar na vzdálenosti Pokémonů, což se nesetkalo s oblibou. Nyní přichází aktualizace Pokémon Go 0.33.0, která v první řadě upozorní, že by se hra neměla hrát při řízení auta. Někteří uživatelé navíc získali nový radar, který by mohl přijít brzy ke všem uživatelům.

Aktualizace Pokémon Go 0.33.0 – spíše drobnější změny a opravy

Nejnovější verze hry Pokémon Go nepřináší žádné závratné změny a spíše opravuje drobné chyby. Největší změnou je dialog, který se objeví při řízení auta (tedy při vyšší rychlosti, než je chůze a běh). Ten upozorňuje, že byste neměli hrát Pokémon Go při řízení auta. Můžete to jednoduše obejít volbou I’m a passenger (jsem pasažér). Změny se dočkal i radar, ale spíše jen vylepšením grafiky, kde přibylo křoví. Aktualizace je již dostupná v Google Play.

Aktualizace Pokémon Go 0.33.0 – novinky

  • Přidán dialog s upozorněním, že by se hra Pokémon Go neměla hrát při řízení.
  • Opraveno chybné počítání XP bodů při hození Poké Ballů na Nice, Great a Excellent.
  • Přidána možnost změnit svůj nick (lze pouze jednou).
  • Další menší změny textu a grafiky.
Pokémon GO
Pokémon GO

Niantic chystá nový radar, bude využívat Pokéstopy

Spolu s vydáním nové aktualizace se na internetu objevily informace o chystajícím se radaru. Ten bohužel Niantic s aktualizací 0.31.0 deaktivoval, což mnoho uživatelů pobouřilo. Dalo se ovšem čekat, že je to jen mezikrok a Niantic tuto funkci do hry vrátí. Jen v jiné podobě. A jak by tedy měl nový radar vlastně vypadat?

V odhadu vzdálenosti Pokémona budou hrát roli Pokéstopy, u kterých bude Pokémon nejblíže. U samotných Pokémonů bude zobrazen obrázek právě z blízkých Pokéstopů. Po zvolení Pokémona se v mapě ukáže ikona, která nás k Pokéstopu dovede. Pokud Pokémon do té doby zmizí, stejný osud čeká i tuto ikonu. Radar bude rozdělen do dvou záložek – Pokémonů blízko vás a pouze zpozorovaných. Podle testování vybraných uživatelů se zdá, že dosah nového radaru je přibližně 500 metrů.

Jsme zvědaví, jak bude tento způsob hledání Pokémonů fungovat v praxi a hlavně kdy se jej dočkáme. Nynější aktualizace tuto podobu radaru nepřináší, ale drobné grafické změny napovídají, že bychom se mohli dočkat již brzy. Stále se ale nemůžeme zbavit dojmu, že první verze radaru byla nejzábavnější.

Líbí se vám podoba chystaného radaru?

Pokémon Go – kam dál?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)