Menu

Aktualizace Jelly Bean pro Samsung Galaxy Tab 2 7″ (Wi-Fi) startují

Ačkoliv společnost Samsung nepatří výrobce, kteří by s aktualizacemi do svých přístrojů příliš spěchali, vypadá to, že se situace o něco zlepšuje. Nyní přichází na řadu sedmipalcový tablet Galaxy TAB 2, jehož Wi-Fi verze se brzy dočká verze 4.1 Jelly Bean. Jelly Bean nabídne především projekt Butter, díky kterému bude celý přístroj rychlejší a plynulejší, nebude chybět ani podpora Google Now.

Aktualizace odstartovala ve Francii, další země se očekávají v průběhu dalších týdnů, takže pokud jste vlastníkem tohoto přístroje, zůstaňte naladěni.

zdroj: androidcentral.comsammobile.com

 

Komentáře

Samot

Samot

23.11.2012 15:19

Hlavně, že v česká podpora ještě nebyla schopna ani vydat ICS pro první Galaxy Tab s 3G :D Samsung je asi opravdu nejhorší společnost co se týká podpory, možná LG je ještě horší..sám mám SGS2, naštěstí jedu na custom romkách…ale lituju lidi co nemůžou nebo nechtějí nahrát custom rom na Samsungacké zařízení..

franzi

franzi

23.11.2012 16:08

Aktualizacia pokracuje.. uz aj na 3G verziu.. germany, italy, slovenia, spanielsko (vsetko vodafone)

ixso

ixso

23.11.2012 16:09

Tak Samsung až tak špatný jako LG není, ale když vezmeme v potaz jeho tabletové produkty tak je to opravdová bída. Takový Samsung Galaxy Tab 10.1 má ICS na wifi verzi už půl roku. Do dnešního dne nevydal ICS pro verzi s 3G. ICS na 3G verzi dostalo pouze pár lokalit, ČR/SR ještě ne.

Pavel Hykš

Pavel Hykš

23.11.2012 23:16

Já jen nechápu, proč když vychází pro Vodafone, tak proč nevyjde i pro nebrandovanou verzi… Je v tom licenční problém s dodavateli ovladačů na 3G moduly?

RSS (komentáře k článku)