Google vysvětluje, proč se zdržela aktualizace Android Wear 2.0

aktualizace Android Wear 2.0

Majitelé chytrých hodinek s Android Wear již měli dávno dostávat aktualizace Android Wear 2.0. Jenže ani po několika týdnech to nevypadá, že by se něco více posunulo k lepšímu. Google teď vydal informaci, co se vlastně stalo.

Aktualizace Android Wear 2.0 byla odložena kvůli bugu

Google potvrdil, že aktualizace se odkládá, protože je nejdříve potřeba opravit chyba u většiny zařízení. Aktualizace již nicméně začala vycházet u čtyřech hodinek, a to Fossil Q Founder, Casio Smart Outdoor Watch WSD-F10, Tag Heuer Connected a Polar M600. Majitelé ostatních chytrých hodinek mají zatím smůlu.

„Začali jsme uvolňovat aktualizaci na Android Wear 2.0 pro hodinky Fossil Q Founder, Casio Smart Outdoor Watch WSD-F10, Tag Heuer Connected a Polar M600. U dalších zařízení byla aktualizace odložena, protože jsme objevili chvíli před vydáním chybu. Aktualizace pro ostatní zařízení bude uvolněna ihned, jakmile bug opravíme,“ stojí v prohlášení Googlu, které přinesl server Wareable.

Je to už trochu úsměvné, vzhledem k tomu, že Android Wear 2.0 měl původně vyjít již v minulém roce a i přesto, že bylo vydání o několik měsíců odloženo, tak aktualizace stále má bugy. Seznam chytrých hodinek, které dostanou aktualizaci na Android Wear 2.0 můžete nalézt v našem článku.

Vlastníte hodinky s podporou Android Wear 2.0? Těšíte se na aktualizaci?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)