Legendární Akta X se dostala i na obrazovky Androidu. A to v podobě hry

akta x android hra

Akta X je legendární seriál, který se v roce 2016 vrátil na obrazovky televizí s novou sérií. Další série jsme se nedočkali, ale aspoň si nyní můžeme zahrát Android hru. Jen pozor na to, že se zrovna nejedná o hru, pro “klasické” hráče, ale spíše jde o hodně oddechovou hru. Hlavním úkolem hry je totiž hledat skryté objekty.

V mobilní hře Akta X se objevují záhady i paranormální věci

Ve hře musíte vyřešit celou řadu případů, a to většinou tak, že klepáte prstem na předměty a následně řešíte logické úlohy. S tím, jak budete postupovat hrou, tak se budou objevovat i známé postavy ze seriálu. Hra má i příběh s několika rozhodnutími, nejsme si ale zcela jistí, že tato rozhodnutí mají opravdu vliv na konec.

The X-Files: Deep State Official Release Trailer [Google Play]

The X-Files: Deep State Official Release Trailer [Google Play]

V samotné hře ovládáte “neznámou” postavu, kterou si můžete upravit zcela podle sebe. Hra je rozdělena na několik sérií, s tím, že každý měsíc se budou objevovat nové případy. Pokud jste tedy fanoušek seriálu Akta X a stačí vám jednodušší oddechová hra, tak by X-Files: Deep State mohla být hra pro vás. Hra je zdarma, ale obsahuje digitální nákupy za reálné peníze, a to až do částky 8 899 Kč za jednu položku.

The X-Files: Deep State - Hidden Object Adventure
The X-Files: Deep State - Hidden Object Adventure

Sledovali jste seriál Akta X? Vyzkoušíte si tuto hru?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)