AirDroid 2.0: beta-testování na pozvánku

airdroid_beta_ico

Před rokem jsme ve článku AirDroid: Ovládejte svůj Android z počítače představili jeden z nejlepších programů na vzdálenou správu telefonu z PC – AirDroid. Od té doby vývoj aplikace pokračoval spíše evolučními krůčky a za 384 dnů dospěl od verze 1.0.2 pouze k číslu 1.1.0. Již první generace ukázala, že AirDroid je neuvěřitelně komplexní a především multiplatformní aplikace (k jejímu zprovoznění na PC potřebujete pouze prohlížeč), za což získala celou řadu ocenění.

AirDroid: Ovládejte svůj Android z počítače AirDroid: Ovládejte svůj Android z počítače

V listopadu 2011 jsme hlavní funkce tohoto programu popsali následovně: “Jednou z nejpůsobivějších funkcí je možnost přístupu k SMS zprávám, jejich správa, čtení a odesílání přímo z webového prohlížeče, aniž byste museli vzít telefon do ruky. Můžete také spravovat kontakty (byť, nutno uznat, v poněkud omezené míře), instalovat, odinstalovat a zálohovat aplikace, procházet soubory na paměťové kartě, a spravovat hudbu a vyzváněcí tóny. Z dalších funkcí jmenujme informace o zatížení procesoru, stavu baterie, paměti apod.”

AirDroid features walk through

AirDroid features walk through

Vývoj se ale, přes dosavadní nepříliš překotné tempo, nezastavuje a vývojáři ze SAND STUDIO pracují na druhé generaci tohoto osvědčeného nástroje. Co přesně by měla přinést? Zatím víme o jediné potvrzené a rozhodně zajímavé novince: uživatel si bude moci vytvořit účet a přihlašovat se vzdáleně k AirDroidu na telefonu odkudkoli, což pravděpodobně zahrnuje také přístup z mobilní sítě (dosavadní verze podporuje pouze připojení přes stejnou Wi-Fi).

Aktuálně začíná beta testování, kterého se můžete zúčastnit. Stačí pouze vyplnit formulář na oficiální stránce a počkat, jestli dostanete pozvánku.

AirDroid 2.0: beta-testování na pozvánku AirDroid 2.0: beta-testování na pozvánku

Žádostí o zařazení do beta testu souhlasíte s následujícími podmínkami:

  1. Beta verze AirDroid 2 může obsahovat chyby, které mohou mít nepříznivý vliv na stabilitu systému. Ujistěte se, že jste si vědomi rizik a jste ochotni je přijmout v zájmu pomoci zlepšit AirDroid.
  2. Bez vašeho souhlasu nebudou shromažďovány nebo zjišťovány žádné osobní údaje. Používán bude pouze Google Analytics pro shromažďování zpráv o chybách a některých dalších údajů.
  3. Odhadovaná doba trvání beta testu je tři měsíce. Po skončení beta testu mohou, ale nemusí být informace o vašem účtu a související údaje v systému provozovatele odstraněny.

Zdroj: Android Police.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)