Drsňák AGM Glory: Přežije mrazy a jeho obří reprák překřičí všechny

AGM Glory parametry cena odolný telefon představení

Společnost AGM, která se věnuje převážně výrobě mobilů s vysokou odolností a speciálními funkcemi pro stavaře a jiné manuální pracanty, cestovatele či dokonce záchranáře, poslala na trh nový model s názvem Glory. Tento hodně netradiční drsňák zaujme jak svou vizáží, tak i soupisem funkcí a parametrů. Na jeho zádech je například jasně patrný velký reproduktor, který je se svou maximální hlasitostí 110 dB nejhlasitějším měničem v telefonu na světě. Využít se toho dá při vyzvánění i varování okolí.

AGM Glory je pochopitelně vodotěsný, ale to není z hlediska odolnosti rozhodně vše. Díky krytí IP68 a IP69K, standardu MIL-STD-810H a speciální ochraně hardwaru v čele s baterií zvládne fungovat 22 hodin v teplotě -27 °C, 10 hodin v teplotě -30 °C a na hodinu přežije i čtyřicetistupňový mráz.

AGM Glory odolný telefon Android 11

Ve středně vybavené verzi má mimo jiné i laser pro měření vzdálenosti a Pro varianta má dokonce modul pro termovizi. Nejlevnější varianta SE má namísto nich v horním modulu silnou svítilnu. Stydět se novinka rozhodně nemusí ani u běžných specifikací.

AGM Glory rozdíly

Mězi parametry patří 6.53″ displej s rozlišením 2340 x 1080 pixelů, 8GB RAM, 128GB či 256GB úložiště, 6200mAh baterii, 5G procesor Snapdragon 480 nebo NFC modul. O focení se stará primárně 48megapixelový Sony senzor, který vzadu doplňuje 2mpx makro objektiv. Vepředu nabídnou všechny tři varianty AGM Glory 16 megapixelů. Běžní v něm Android 11. Novinka se dá objednávat i rovnou do ČR a vyjde podle modelu na devět, jedenáct či osmnáct tisíc.

AGM Glory | Find your Glory | Product Story

AGM Glory | Find your Glory | Product Story

Která vlastnost AGM Glory vás nejvíc zaujala?

Zdroj: AGM

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)