Drsňák AGM Glory: Přežije mrazy a jeho obří reprák překřičí všechny

AGM Glory parametry cena odolný telefon představení

Společnost AGM, která se věnuje převážně výrobě mobilů s vysokou odolností a speciálními funkcemi pro stavaře a jiné manuální pracanty, cestovatele či dokonce záchranáře, poslala na trh nový model s názvem Glory. Tento hodně netradiční drsňák zaujme jak svou vizáží, tak i soupisem funkcí a parametrů. Na jeho zádech je například jasně patrný velký reproduktor, který je se svou maximální hlasitostí 110 dB nejhlasitějším měničem v telefonu na světě. Využít se toho dá při vyzvánění i varování okolí.

AGM Glory je pochopitelně vodotěsný, ale to není z hlediska odolnosti rozhodně vše. Díky krytí IP68 a IP69K, standardu MIL-STD-810H a speciální ochraně hardwaru v čele s baterií zvládne fungovat 22 hodin v teplotě -27 °C, 10 hodin v teplotě -30 °C a na hodinu přežije i čtyřicetistupňový mráz.

AGM Glory odolný telefon Android 11

Ve středně vybavené verzi má mimo jiné i laser pro měření vzdálenosti a Pro varianta má dokonce modul pro termovizi. Nejlevnější varianta SE má namísto nich v horním modulu silnou svítilnu. Stydět se novinka rozhodně nemusí ani u běžných specifikací.

AGM Glory rozdíly

Mězi parametry patří 6.53″ displej s rozlišením 2340 x 1080 pixelů, 8GB RAM, 128GB či 256GB úložiště, 6200mAh baterii, 5G procesor Snapdragon 480 nebo NFC modul. O focení se stará primárně 48megapixelový Sony senzor, který vzadu doplňuje 2mpx makro objektiv. Vepředu nabídnou všechny tři varianty AGM Glory 16 megapixelů. Běžní v něm Android 11. Novinka se dá objednávat i rovnou do ČR a vyjde podle modelu na devět, jedenáct či osmnáct tisíc.

AGM Glory Rugged Phone, Find your Glory, Iceland

AGM Glory Rugged Phone, Find your Glory, Iceland

Která vlastnost AGM Glory vás nejvíc zaujala?

Zdroj: AGM

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)