Age Of Defenders – unikátní věžovka pro všechny platformy

logo_android_market

Česko-slovenští vývojáři již zanedlouho představí originální hru Age Of Defenders, která kombinuje prvky oblíbených věžovek (tower defense) s real-time strategiemi (RTS) pro více hráčů. V Age Of Defenders proti sobě hrají dva hráči, kteří se snaží ubránit vlastní základnu stavbou obranných věží a podpůrných těžebních staveb, a současně stavět a posílat na zteč útočné jednotky. Trasu jejich útoku je možno (pře)plánovat pomocí zadání bodů (waypointů), a tím okamžitě reagovat na strategii protivníka. S bojem hráč získává zkušenostní body, za které pak může odemknout nové typy jednotek a vylepšení.

Unikátnost hry ale spočívá především v podpoře více platforem současně – od desktopových systémů Windows, Linux, Mac OS po tabletové Androidy, iPady a Blackberry tablet OS. Hru můžete hrát na kterémkoliv ze zmíněných systémů a ani nepoznáte, že váš soupeř používá systém konkurence :). Engine hry totiž využívá multiplatformní technologie Adobe AIR a po několika dnech testování na různých Android tabletech a Windows jej můžeme jen pochválit.

4th_screen

Vydání verze hry pro Android tablety (s OS 3.x), iPad 2 a PC (Facebook/Flash) je naplánováno již na tento měsíc, verze pro Blackberry tablet by měla přijít v listopadu. Přístup k verzi pro Android má zatím jen omezený okruh betatesterů, pokud si ale chcete hru vyzkoušet už teď, můžete využít její veřejnou betaverzi ve Flashi na webu vývojařů: www.ageofdefenders.com

Pokud vás hra zaujala a chcete vývojáře v jejich snaze podpořit, hlasujte pro ně v právě probíhající soutěži Adobe AIR App Challenge!

  1. Zaregistrujte se jednoduše na www.airappchallenge.com/memberSpace/connectMax.php
  2. Klikněte na kód, který vám přijde e-mailem
  3. Jděte do sekce Vote a dejte srdíčko hře AGE OF DEFENDERS

A jak to vypadá v akci, se můžete podívat na následujícím videu.

http://youtu.be/F2VlBWdrxcM

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)