VIDEO: Advokáta zradil filtr na Zoomu. Připojil se k online jednání jako kotě

advokát se připojil s filtrem kotěte

Někteří uživatelé moderních nástrojů to mají v aktuální době těžší než ostatní. Hlavně teda ti, kteří jsou zvyklí spíš na osobní kontakt a konzervativní metody komunikace namísto častého používání počítače. Asi bychom mohli jako příklad uvést i některé učitele, kteří nyní den za dnem bojují s distanční výukou. Mezi “ohrožené druhy” evidentně patří i právníci, což nechtěně a velmi zábavně předvedl Ron Ponton z Texasu. Tento advokát se k pracovnímu skupinovému online hovoru přes nástroj Zoom připojil s filtrem kotěte.

“I’m not a cat”: Lawyer struggles with cat filter during Zoom court hearing

"I'm not a cat": Lawyer struggles with cat filter during Zoom court hearing

Když se Ron Ponton připojil ke slyšení, v jeho části obrazovky se namísto obličeje objevila animovaná hlava kotěte, která reagovala i na řeč a grimasy. Soudce, který jednání vedl, vcelku rychle pochopil, že jde o filtr. Když si tuto skutečnost mezi sebou vyjasnili (Ponton ostatní ujišťoval “já nejsem kočka”), pustil se právník do jeho vypínání. To se mu ovšem nepodařilo ani s pomocí asistentky, takže tak prý nakonec absolvoval celý hovor. Veřejnost má z této příhody samozřejmě obrovskou srandu, nicméně celé jednání prý proběhlo jinak naprosto profesionálně.

Zoom - One Platform to Connect
Zoom - One Platform to Connect

Advokát, který se omylem připojil s filtrem kotěte, dokonce dostal od soudce pochvalu. Za to, že demonstroval, jak moc jsou právníci i přes nástrahy odhodlaní udržovat soudní systém v chodu. Soudce pak na Twitteru využil příhodu k upozornění, aby si lidé před zahájením videohovorů zkontrolovali nastavení. Za tuto velmi zábavnou, nicméně pro Rona Pontona spíš nemilou příhodu prý může jeden z potomků, který si v Zoomu předtím s filtry hrál. A ještě jeden zajímavý poznatek: Všimněte si, že v jednom z okének konverzace je upozornění, že nahrávání či streamování slyšení je zakázáno pod hrozbou pokuty 500 dolarů a odnětí svobody na 180 dní. V tomto případě ale asi platila výjimka.

Jak byste reagovali, kdyby se to stalo vám?

Zdroj: NBC

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)