Adventura Batman od Telltale je dostupná na Android

Adventura Batman

Adventura Batman od známého studia Telltale pokračuje v tradici a po kratší době se dostává také na Android zařízení. První díl Batman the Telltale Series můžete stahovat zdarma z Google Play.

Adventura Batman: Klasická Telltale hra?

Dalo by se říct, že ano. Pořád se hraje v podobném duchu, jako většina jejich ostatních her z posledních let. Všichni fanoušci se můžou ale těšit i na větší propojenost přímo s postavou Bruce Wayna, jako miliardáře, čehož se většina jiných her s Batman tématikou vyhýbala.

‘BATMAN – The Telltale Series’ World Premiere Trailer

'BATMAN - The Telltale Series' World Premiere Trailer

Takže hráči rozhodují v příběhu nejen jako superhrdina Batman, ale i v zákulisí jako Bruce Wayne. Samozřejmě se ve hře nachází hodně známých postav, jako Alfred, komisař Gordon, nebo třeba Catwoman.

Na Android vyšla prozatím jen první epizoda, zatímco na PC a konzolích jsou hráči už za půlkou příběhu, celkově se plánuje pět dílů. Zatím není jasné, kdy vyjdou další díly na Android. Kompatibilita se zařízeními je hodně podivná, prozatím hra funguje pouze na tabletu Nvidia Shield a někteří majitelé Samsung telefonů hlásí, že se jim hru povedlo nainstalovat taky.

Batman - The Telltale Series
Batman - The Telltale Series

Můžete si již nainstalovat novou Batman hru na své zařízení?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)