Adobe představilo aplikaci Photoshop Camera. Umělá inteligence vám vylepší fotografie

adobe photoshop camera predstaveni

Adobe představilo novou fotoaplikaci Photoshop Camera, která má za cíl doplnit klasickou aplikaci pro fotografování ve vašem telefonu. V posledních letech můžeme vidět velké pokroky ve strojovém učení a umělé inteligenci. Adobe nové technologie využije k rychlé úpravě fotografií, ale i třeba rovnou k fotografování.

Adobe Photoshop Camera nabídne velké množství filtrů

Dobrou zprávou je to, že Adobe nabídne aplikaci zdarma, pro několik vybraných uživatelů už je k dispozici v rámci testování. Oficiální spuštění aplikace je plánováno až na rok 2020, a to jak na Android, tak i iOS. Aplikace používá platformu Adobe Sensei, pomocí které automaticky pozná, co je na fotografii, ať už jde o osoby, jídlo, pozadí fotografií atd.

Introducing Adobe Photoshop Camera | Adobe Creative Cloud

Introducing Adobe Photoshop Camera | Adobe Creative Cloud

Poté aplikace navrhne vylepšení a filtry, které se nejvíce hodí. Filtry se budou moct používat ještě před pořízením fotografie, ale rovněž dodatečně, když už jste fotografii pořídili. Adobe prozradilo, že s touto aplikací míří na uživatele, kteří chtějí mít perfektní fotografie, ale zároveň nemají čas nebo se nechtějí učit s programy jako je Photoshop nebo Lightroom. Ihned ale bylo dodáno, že se chystá i Pro režim, kde si uživatele budou moct fotografii upravit manuálně podle sebe.

Těšíte se na novou aplikaci Photoshop Camera?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)