Action Launcher dostává novinky z Android O a Google Now

action launcher nahled

Action Launcher pokračuje ve velkých aktualizacích, nedávno se launcher vrátil ke svému starému názvu a navíc mnoho funkcí se předělalo z prémiové verze, do verze zdarma. V nové aktualizaci, která se objevila před víkendem, se objevují očekávané funkce, a to třeba integrace Google Now, nebo některé věci z chystaného Android O.

Action Launcher dostává novinky z Androidu O

Verze 26 je rozdělena na dvě hlavní části. Tou první je integrace Google Now, která funguje stejným způsobem, jako u Nova Launcheru, kde se již tato funkce objevila před několika týdny. Opět bude potřeba stáhnout dodatečnou aplikaci mimo Google Play, protože internetový gigant nepovoluje přímou integraci Google Now. Najdete ji například na APKMirror. Pokud by se vývojáři launcheru pokusili o přímou integraci, tak by jim byla aplikace odstraněna z Google Play.

action launcher v26

Každopádně nejedná se pouze o jednu novinku. Dále přibývá několik funkcí z chystaného Androidu O. A to například kompletní podpora notifikací přímo v ikoně aplikace. Dále se předělává způsob nepřečtených oznámení, a to na všechny aplikace. Proběhlo také několik úprav uživatelského rozhraní, které nyní více připomíná právě Android O.

Samotný Action Launcher můžete stahovat zdarma, kdy se dostanete k většině základních funkcí. Pro pokročilé funkce je potřeba zakoupit prémiovou verzi.

Action Launcher: Pixel Edition
Action Launcher: Pixel Edition

Chyběla vám u launcherů třetích stran podpora Google Now?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (1)