Populární Action Launcher teď nabízí prémiové funkce zdarma

Action Launcher Plus funkce zdarma v50

Uživatelé systému Android a jeho různých nadstaveb, kterým nevyhovuje klasické rozložení ikon, správa karet na ploše nebo třeba vzhled nabídky s aplikacemi, ve velké míře využívají k úpravě těchto prvků alternativní launchery. Mezi ty nejpopulárnější patří Action Launcher, který se tento týden dočkal již verze v50. Právě toto jubilejní vydání přitom přináší velmi významnou změnu ve fungování a byznysovém modelu.

Action Launcher: Pixel Edition
Action Launcher: Pixel Edition

Historickou nevýhodou Action Launcheru byl fakt, že sice existuje jeho základní neplacená verze, nicméně velká většina skutečně užitečných nástrojů fungovala až v placené verzi Plus. To se nyní mění a spousta prémiových funkcí bude dostupná i pro uživatele, kteří zdarma používají základní verzi.

“Freemium verze Action Launcheru byla příšerná. Příliš agresivně nutila lidi ke koupi upgradu Plus, což mnoho lidí odradilo, a aplikace byla pro neplatící zákazníky sotva použitelná,” sdělil autor tohoto pomocníka Chris Lacy při vydání verze v50. Dodal, že odteď mohou launcher a jeho prémiové funkce efektivněji používat všichni, bez ohledu na platby. Kromě této změny dostala aplikace také efektivnější vyhledávání nebo změny v přístupech k nastavení.

Jaké různé launchery jste už vyzkoušeli?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)