Acer Iconia Tab A110 – útok na Nexus 7

acer_logo_x0.jpg

Google Nexus 7 do jisté míry změnil pohled uživatelů na tablety, neboť za skvělou cenu nabízí skutečně výborný hardware a spousta uživatelů by byla ochotna tuto částku investovat a kvalitnímu tabletu dát šanci. Tento tablet však nejspíše nepotěšil ostatní výrobce, kteří se museli rychle přizpůsobit a zaútočit slevami nebo vydáním podobných produktů. Se stejným záměrem přichází společnost Acer, která představuje sedmipalcový tablet Acer Iconia Tab A110. Ten zaujme čtyřjádrovou Tegrou 3 a poměrně dobrou výbavou, kde nechybí ani slot pro MicroSD karty či HDMI výstup. A cena? Ta je ještě nižší než v případě Nexusu 7 a podle odhadů by se měla pohybovat okolo 199 euro (vs. 249 euro u Nexusu 7).

acer-a110_1

sdsd

Sedmipalcový displej sice nabízí slabší rozlišení 1024 x 600 pixelů oproti 1280 x 800 pixelů u Nexusu 7, nahradí to však lepší výbava a nižší cena. Již při vydání bude přístroj obsahovat systém Android 4.1 Jelly Bean.

zdroj: lesardoises.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)