Xiaomi uvedlo novou kameru do auta 70Mai se 4K rozlišením

xiaomi kamera 70mai 4k

Kamery do auta se stávají stále populárnějším doplňkem a to nejen v Asii, ale i Evropě. Významným hráčem tomto trhu je bezpochyby 70Mai, která je součástí řetězce Xiaomi. Mimochodem právě kamera tohoto výrobce patří k nejprodávanějším v Česku a nyní známila nový model A810.

Kamera 70Mai 4K Driving Recorder A810 bude jako vůbec první v oboru využívat snímač Sony IMX678, který by měl oproti předešlému snímači Sony IMX415 doznat zásadních vylepšení zejména v noci. Novinka je vybavena také funkcí Sony STARVIS 2, která si umí lépe poradit s dynamickým rozsahem a šumem, což by mělo vést k lepší kvalitě obrazu.

Model A810 dostal obrazový systém Mai Color System & Sony, který zvyšuje kontrast a jemnost nočních snímků. Rovněž by měl zabraňovat jakémukoliv znatelnému rozmazání. Nová kamera do auta přijde na trh v květnu, avšak cenu si zatím čínský výrobce nechal pro sebe.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jakou kameru používáte v autě vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)