TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Populární nabíjecí držáky do auta

tipy-z-ciny-436-aliexpress-nabijeci-drzaky

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na čínském tržišti AliExpress. Dnes máme inspiraci pro čtenáře, kteří by v autě uvítali držák na mobil, který současně slouží jako bezdrátová nabíjecí stanice. Vybrali jsme tři modely nejpopulárnějších značek a k nim dvě specifické speciality.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Baseus držák na mobil s 15W bezdrátovou nabíječkou

Jeden z nejnovějších nabíjecích držáků od této oblíbené značky. Jde o variantu s „gravity“ uchycením. Maximální nabíjecí výkon je 15 wattů a držák je ideální pro mobily s úhlopříčkou od 5,4 do 6,7 palce.

Cena: 380 Kč

Essager držák na mobil s 15W bezdrátovou nabíječkou

Rovnocenný nabíjecí výkon, téměř totožná cena, stejný typ připnutí do mřížky ventilátoru… jen jiný tvar a způsob uchycení mobilu. U tohoto držáku můžete využít automatické svorky, které se sepnou či rozepnou po dotyku prstu na předním panelu. Navíc má i vlastní baterii, díky které svorky fungují i bez připojení kabelu.

Cena: 365 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Joyroom držák na mobil s 15W bezdrátovou nabíječkou

Další 15W model, který má rovněž automatické svorky. Láká mimo jiné na pevnější uchycení v mřížce ventilátoru díky speciálnímu zadnímu utahovacímu závitu. Otevírání držáku zajišťuje mechanické tlačítko.

Cena: 600 Kč

Magnetický držák na iPhone

Tento model je sice určen výhradně pro jablečné mobily (pokud si s magnetickým kroužkem nekoupíte či nevybavíte jiný), nicméně místo si zde zaslouží. Má přes tři tisíce objednávek a velmi dobré hodnocení.

Cena: 320 Kč

Držák s bezdrátovým nabíjením pro Samsung Galaxy Fold

Držák, který je díky trojici svorek s širokým „úchopem“ a možností rotace schopný pohodlně udržet a nabíjet také telefony Samsung Galaxy Fold a podobné modely i v rozevřeném stavu. Což není úplně běžná vlastnost u těchto nabíjecích držáků.

Cena: 380 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Výklopné nástěnné LED světlo se senzorem pohybu 230 Kč
Mini stativ s dálkovým ovladačem 300
Medvídek nabíjecí stojánek na Galaxy Watch 300 Kč
Obal na Xiaomi tablety 300 Kč
Barevné LED světlo na vodovodní kohoutek 70 Kč
Sada mini šroubováků 300 Kč
40cm LED světlo s pohybovým senzorem 200 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Doporučte do komentářů další spolehlivé držáky s nabíječkou…

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)