TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Populární klávesnice s myší

tipy-z-ciny-447-aliexpress-klavesnice-s-mysi-set

Vítejte u dalšího vydání tipů na zajímavé zboží z čínského tržiště AliExpress. Dnes se nám na mušce ukázaly zajímavé sady klávesnice s myší. V různých designových stylech a pro využití k různých účelům. Tak se mrkněte…

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

EMTRA bezdrátový set klávesnice a myši

Sada rozměrově malé klávesnice a myši, která potěší hlavně fanoušky pestrých barev, nízkého zdvihu kláves a mobility. Jde totiž o set, který se hodí především k telefonům či tabletům, ačkoli si rozumí i s PC. Klávesnice nemá numerickou část. Vybírat můžete z černé a bílé varianty a nezapomeňte zvolit vhodný jazyk. Pro využití s češtinou bude nejlepší anglická verze a přehození Y/Z.

Cena: 410 Kč

Elegantní bezdrátový set klávesnice a myši Jomaa

Pokud si potrpíte spíše na decentním designu a neobejdete se bez číslic na boku, přičemž ale uvítáte bezdrátové připojení, můžete sáhnout po tomto setu od Jomaa. Připojení je možné přes 2,4GHz signál i Bluetooth. Tato sada má na AliExpressu přes dva tisíce prodaných kusů a skvělé hodnocení 4,6 hvězdičky.

Cena: 570 Kč

„Herní“ sada drátové klávesnice a myši Limeide

Slovo herní dáváme do uvozovek, protože parametry nejsou zrovna špičkové, ale jestli se rozhodnete sebe či potomka vybavit setem do pětistovky, tady máte jednu z nejzajímavějších variant.

Cena: 400 Kč

Bezdrátový set myši a klávesnice bez numpadu

Kombinace prvního a druhého setu v dnešním výběru. V této sadě je klávesnice bez numerické části a společně s myší tvoří elegantní decentní pár, který je k sehnání hned ve třech odstínech šedé.

Cena: 560 Kč

Mobilní herní set klávesnice a myši M1 Pro

Tady už bychom se označení „herní“ nebáli. Už jenom z toho důvodu, že klávesnice je v gaming stylu zmenšena na „WASD“ část pro levou ruku. Součástí balení je konvertor pro připojení k mobilu. Jednotlivé sady se liší kvalitou a schopnostmi přiložené myši.

Cena: od 690 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Selfie tyč se stativem a světlem 170 Kč
Elektrikářská zkoušečka 90
Sluchátka Xiaomi Redmi Airdots 2 180 Kč
Přenosná retro konzole 170 Kč
Odolný obal na Samsung telefon 50 Kč
Sada parkovacích senzorů 205 Kč
Čtečka karet s USB 3.0 50 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Který set vás zaujal nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)